Odtwarzacz MP3 Denver DMP 365 Discman – Opinia

Denver OdtwarzaczOdtwarzacz płyt MP3 Denver DMP 365. Jest to model discmana który odtwarza płyty z muzyką w formacie MP3. Całość  obudowy na rewersie z tworzywa na awersie z aluminium.

Model ten posiada wyświetlacz z obecnie słuchanym fragmentem, podanym liczbowo bez tytułów i tekstów.

Discman obsługuje odtwarzanie muzyki z katalogów, jeśli są takie na płycie i odpowiednio je segreguje. Wszelkie typowe funkcje typu pauza, przewijanie  oraz drobne korekty dźwięku są dostępne w opcjach.  Całość chodzi na 2 baterie typu AA – mogą być to także akumulatorki.

W zestawie z odtwarzaczem mp3 denver jest także etui, słuchawki oraz ładowarka. Ładowarka jest kolejną zaletą gdyż można używać odtwarzacza bez baterii prosto z wtyczki kontaktu. Całość posiada klawisz wzmacniania basów. Sprzęt jest niezawodny i z pewnością będzie służył sprawnie przez wiele lat.

Odtwarzacz obsługuje tylko płyty CD-R, co jest jego dużą wadą. W opcjach można ustawić odtwarzanie listowe utworów czyli wszystkie w kolejności jakie są na płycie.

Cały odtwarzać (Discman) MP3 Denver DMP 365 jest produktem trwałym. Jest to dobry produkt o bardzo dobrej żywotności. Całość zestawu jest przydatna. W obecnych jednak czasach gdzie nie trzeba używać już płyt a pamięci przenośne są małych rozmiarów traci on swoją funkcjonalność.

Do odtwarzacza można podłączyć głośniki zewnętrzne. Można go przez to używać jako małego odtwarzacza muzyki nie tyko na słuchawki. Opinia: Produkt oceniamy dobrze w jakości lecz nie jest to obecnie coś kuszącego nowoczesnymi rozwiązaniami, jest to minimum, co dla niektórych osób może być także zaletą. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.