Odtwarzacz MP3 Denver DMP 365 Discman – Opinia

Denver OdtwarzaczOdtwarzacz płyt MP3 Denver DMP 365. Jest to model discmana który odtwarza płyty z muzyką w formacie MP3. Całość  obudowy na rewersie z tworzywa na awersie z aluminium.

Model ten posiada wyświetlacz z obecnie słuchanym fragmentem, podanym liczbowo bez tytułów i tekstów.

Discman obsługuje odtwarzanie muzyki z katalogów, jeśli są takie na płycie i odpowiednio je segreguje. Wszelkie typowe funkcje typu pauza, przewijanie  oraz drobne korekty dźwięku są dostępne w opcjach.  Całość chodzi na 2 baterie typu AA – mogą być to także akumulatorki.

W zestawie z odtwarzaczem mp3 denver jest także etui, słuchawki oraz ładowarka. Ładowarka jest kolejną zaletą gdyż można używać odtwarzacza bez baterii prosto z wtyczki kontaktu. Całość posiada klawisz wzmacniania basów. Sprzęt jest niezawodny i z pewnością będzie służył sprawnie przez wiele lat.

Odtwarzacz obsługuje tylko płyty CD-R, co jest jego dużą wadą. W opcjach można ustawić odtwarzanie listowe utworów czyli wszystkie w kolejności jakie są na płycie.

Cały odtwarzać (Discman) MP3 Denver DMP 365 jest produktem trwałym. Jest to dobry produkt o bardzo dobrej żywotności. Całość zestawu jest przydatna. W obecnych jednak czasach gdzie nie trzeba używać już płyt a pamięci przenośne są małych rozmiarów traci on swoją funkcjonalność.

Do odtwarzacza można podłączyć głośniki zewnętrzne. Można go przez to używać jako małego odtwarzacza muzyki nie tyko na słuchawki. Opinia: Produkt oceniamy dobrze w jakości lecz nie jest to obecnie coś kuszącego nowoczesnymi rozwiązaniami, jest to minimum, co dla niektórych osób może być także zaletą. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.