Odtwarzacz muzyki na komputer Winamp – Opinia

Muzyczny winampOdtwarzacz muzyki audio na komputer – Winamp. Jest to darmowy program do odtwarzania głównie muzyki, jednakże potrafi także odtwarzać teledyski i pliki wideo. Program ten posiada bardzo bogatą historię i tradycję.

Jest to z wyglądu prosty program, który w łaty sposób pomoże nam odtwarzać naszą muzykę na komputerze. Jego opcje są standardowe czyli szufle, playlisty, miksery dźwięku oraz tonacje – equalizer.

Program posiada dosłownie kilka tysięcy różnego rodzaju skórek czyli wyglądu graficznego odtwarzacza, pobieranych z internetu jako dodatki.  Winamp jest to dobry i niezawodny program do odtwarzania muzyki , odtwarza wszelkie pliki dźwiękowe – wybieramy powiązania programu z danymi formatami plików dźwiękowych.

Program można dostosować dokładnie do ilości posiadanych głośników i balansować ich rozkładem. Opcje programu są zaawansowane.

Opinia: Winamp to program łatwy w obsłudze oraz bardzo przyjemny dla oka. Posiada także pluginy które można używać jako wygaszaczy podczas gry muzyki  – działają one w takt grania muzyki jako ładna wizualizacja. Plusy odtwarzacza muzyki i plików audio Winamp: jest darmowy, prosty w obsłudze, bardzo opcjonalny.

Minusy że staje się zbyt wielkim kombajnem przez co coraz bardziej rozległą aplikacją. Polecamy pogram Wianamp do odtwarzania muzyki. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *