Optyk Punkt Widzenia – optyk dla Ciebie

Optyka widzeniaOptyk Dąbrowa Górnicza to sieć profesjonalnych salonów optycznych, która bada Twój wzrok i oferuje okulary korekcyjne oraz soczewki kontaktowe. Zapraszamy do nas na ulicę 11 Listopada 32 w Dąbrowie Górniczej, gdzie nasz personel doradzi Państwu jaki rodzaj okularów lub kontaktów najlepiej odpowiada Państwa potrzebom.

Współpracujemy z najnowszymi laboratoriami i producentami okularów i soczewek kontaktowych. Najwyższa jakość usług, idealne dopasowanie oraz najbardziej zaawansowane techniki optometrii zapewnią Państwu jak najprzyjemniejsze doświadczenia.

Bezpłatne badanie wzroku

Nasz salon optyczny to miejsce, w którym do Państwa dyspozycji jest zespół specjalistów – okulista, optometrysta i ortoptysta. Usługi obejmują sprawdzenie ostrości wzroku, stanu przedniego odcinka oka i dna oka za pomocą lampy szczelinowej, a także diagnostykę wad refrakcji. Odbierz profesjonalne badanie wzroku bez kolejki i wybierz oprawki w naszym salonie. Konsultacja wraz z badaniem będzie całkowicie bezpłatna.

Okulary dla Ciebie

Nasza oferta obejmuje nie tylko kompleksową optometrię oferowaną przez doświadczonego okulistę, ale również najlepszą, zindywidualizowaną produkcję okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych (produkcja w sklepie) z gwarancją jakości.  Posiadamy produkty najlepszej jakości od wiodących światowych marek, jak również świetne oferty od małych polskich manufaktur.  Nasz personel pomoże Ci znaleźć idealny model, który będzie pasował do Twojej twarzy i podkreśli Twoją osobowość. W rezultacie otrzymasz okulary, które są wygodne i wyglądają niesamowicie – a wszystko to w bezkonkurencyjnej cenie.

Dla każdego coś dobrego

Wzrok dzieci to bardzo złożony proces, który rozwija się równolegle z ich wzrostem i rozwojem. Dobór odpowiedniego modelu okularów dla dzieci powinien uwzględniać ich wiek i wielkość, a także inne czynniki, takie jak kształt twarzy, preferencje estetyczne rodziców oraz komfort noszenia ich przez pacjenta. Dlatego też w szerokim katalogu propozycji przygotowaliśmy kolorowe oprawki, które są wygodne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

Wykonane są ze sprawdzonych i bezpiecznych materiałów, a nawiązania do znanych motywów i postaci z bajek zachęcą Twoje dziecko do noszenia okularów. Modele dla dzieci zostały zaprojektowane tak, aby były szczególnie praktyczne. Nawiązania do ulubionych postaci z bajek zainspirują Twoje dziecko do dumnego noszenia okularów. Jeśli kupujesz okulary dla swojego dziecka, warto, aby odpowiadały one jego grupie wiekowej, ale również powinny patrzeć w przyszłość. Dlatego oferujemy takie modele jak Half Rim Kids z możliwością zdejmowania zauszników, które później można przekształcić w model sportowy.

Szkła dobrane do Twoich potrzeb

Dzięki naszym soczewkom na receptę możesz wybierać spośród szerokiej gamy wzorów i kolorów, od klasycznych po nowoczesne. Oferujemy różne rodzaje soczewek, takie jak soczewki fotochromowe lub powlekane dla lepszego komfortu podczas pracy przy komputerze. W przypadku potrzeby zastosowania specjalnych soczewek korekcyjnych, możemy znaleźć dla Ciebie rozwiązanie przy użyciu zaawansowanego technologicznie oprzyrządowania.

Wysokiej jakości soczewki okularowe zapewnią doskonały komfort widzenia, niezależnie od kształtu i koloru oprawki. Unikalny kształt nadaje tym okularom klasyczny wygląd, a ich krzywizna sprawia, że pasują do każdego typu twarzy. Efektem końcowym jest para okularów, która idealnie pasuje do Ciebie i pozwala Ci widzieć wyraźnie.

W salonie optycznym Punkt Widzenia w Dąbrowie Górniczej nasz optyk zbada Twoje oczy i doradzi Ci odpowiednie okulary lub soczewki kontaktowe. W naszej ofercie znajdują się nie tylko oprawki, ale również szeroki wybór soczewek, które zapewniają doskonały komfort widzenia. Jeśli chcesz zapewnić dobre widzenie sobie i swoim dzieciom, odwiedź salon optyczny Optyk Punkt Widzenia w Dąbrowie Górniczej oraz stronę internetową https://optykpunktwidzenia.pl/optyk-dabrowa-gornicza/!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *