Ośrodek wodny OSiR Goleniów nocleg Lubczyna – Opinia

Wodny noclegOśrodek Wodny w Lubczynie
72-105 Lubczyna – ul. Żeglarska 1
tel.
48 – 91 – 419 16 12
e-mail: 
lubczyna@osir.goleniow.pl
www: 
www.osir.goleniow.pl

Ośrodek wodny – wczasowo wypoczynkowy znajdujący się w Lubczynie pod zarządem OSiR Goleniów to duża baza noclegowa w tej miejscowości. Na rozległym terenie ośrodka znajdują się takie miejsca jak: pole namiotowe, domki drewniane oraz pokoje do wynajęcia w budynku szeregowym.

Ośrodek wypoczynkowy dzieli się na dwie części – Przystań żeglarską oraz usytuowaną w innym miejscu bliżej plaży – Ośrodek plażowy.

Ośrodek dysponuje wspólnym budynkiem sanitarnym z prysznicami – umywalkami i toaletą, świetlica z aneksem kuchennym i telewizorem oraz miejscem do siedzenia.

Także na ośrodku jest miejsce na ognisko, wiaty do posiedzenia na przystani, grille kominkowe, wypożyczalnia różnego sprzętu pływającego i sportowego oraz przystań dla łódek i żaglówek. Otoczenie ośrodka jest zamknięte i zadbane. Toalety czyste. Dodatkową atrakcją ośrodka może być bliskość do plaży i zatopiona barka wykorzystywana jako przedłużenie przystani żaglowej. Przystań żaglowa jest w dobrym stanie i posiada wiele miejsca do cumowania.

Ośrodek wizualnie robi bardzo dobre wrażenie, jest to dobre miejsce z punktu widzenie estetyki. Mankamentem ośrodka jest słabe zadbanie o potrzeby gości, którzy mają zamiar tam nocować. W pokojach brak wiadra na śmieci, środków do zachowania czystości na przykład zmiotki i szufelki, w szafach brak wieszaków. Ośrodek nie udostępnia naczyń i sztuców mimo wspólnego aneksu kuchennego w świetlicy, co jest ogromnym minusem.

Ceny noclegu w Lubczynie na terenie ośrodka wypoczynkowego OSiR Goleniów są bardzo wysokie, względem oferowanego standardu. Także negatywne wrażenie robi fakt że ośrodek nie oferuje swoim gościom niczego po za noclegiem i absolutnym minimum sanitarnym.

Każdy dodatek taki jak rower wodny lub tradycyjny, rakietki do tenisa lub piłki do kosza itp, grill czy wszystko inne wymaga opłaty – i to dość wysokiej.

Kolejnym problemem jest fakt stale zamkniętych pryszniców do których trzeba za każdym razem pożyczać klucz od obsługi ośrodka. Powodem tego jest to, że osoby z pola namiotowego muszą dodatkowo płacić za prysznic – mimo że pole namiotowe jest i tak w wysokiej cenie.

Na ośrodku brak placu zabaw dla dzieci – dzieci dodatkowo muszą być pod stałą kontrolą dorosłych, powodem jest brak zabezpieczenia przystani. Małe dziecko mogło by wpaść do wody. Miejsca ośrodka jest słabo osłonięte od wiatru – prawie stale wieje tam mocny wiatr.

Samą miejscowość jaką jest Lubczyno można określić na spokojną i zadbaną z ładną plażą i jej dodatkowymi atrakcjami.

Noclegi w OSiR Goleniów w Lubczynie oceniamy jako marne i w mocno nieatrakcyjnej cenie względem jakości oferowanych usług. Ośrodek ma zbyt wysokie ceny za to co oferuje i za małą orientację na gości i ich potrzeby – dlatego go nie polecamy. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *