Ośrodek Wypoczynkowy Darz Bór Międzyzdroje – Opinia

Spanie MiędzyzdrojeOśrodek Wypoczynkowy – Darz Bór Międzyzdroje

Adres: ul. Gryfa Pomorskiego 80a, Międzyzdroje.
Tel. 694 – 457 – 263
WWW: http://www.szczecin.lasy.gov.pl/web/miedzyzdroje/ow

Ośrodek wypoczynkowy “Darz Bór” w Międzyzdrojach jest usytuowany w lesie iglastym z dala od centrum miasta. Całość ośrodka „Darz Bór” jest otoczona zadbanym ogrodzeniem. Ośrodek jest dużym terenem posiadającym dobrze rozmieszczone domki wczasowe, wszystko wykonane z drewna na badzie trójkąta. Domki w środku są przestronne i dobrze rozplanowane.

W domkach znajduje się wszystko co może być przydatne do wypoczynku. Podstawowe wyposażenie zwykłych domków to lodówka, telewizor, czajnik elektryczny, sprzęt plażowy (leżaki, parawan, koc), suszarka do ubrań, łazienka z wc i kabiną prysznicową, zlew i lustro. W domkach są środki czystości i niezbędne do jej utrzymania narzędzia.

Domki ośrodka są bardzo zadbane i schludne, posiadają piętro wraz z wyjściem na taras, prezentują sobą wysoki standard. Ośrodek jest bardzo zadbany, w jego otoczeniu znajdziemy boiska do koszykówki, siatkówki plażowej, badmintona, oraz trochę zaniedbane boisko do piłki nożnej na małe bramki.

Także na ośrodku są 3 stoły do tenisa stołowego na wolnym powietrzu, sala konferencyjna dobrze wyposażona oraz zadbana na kilkadziesiąt osób. Ośrodek dysponuje sprzętem do korzystania z boisk i innych atrakcji.

W ośrodku znajduje się miejsce na wspólne ogniska wraz z stołami i siedzeniami, miejsce zadaszone na wspólne grille, także z miejscami do odpoczynku. Na ośrodku są zamontowane lampy dodające klimatu wieczorną lub nocną porą. W ośrodku panuje duża cisza i czystość. Parking dla gości jest bezpłatny i każdy gość ośrodka ma klucze do elektrycznej bramy wjazdowej.

Obsługa Ośrodka wypoczynkowego „Darz Bór” w Międzyzdrojach jest miała w kontakcie i sprawia bardzo dobre wrażenie. Czas spędzony w ośrodku można porównać do klimatu rodzinnego. Ośrodek jest położony zaledwie 50 metrów od plaży – plaża jest zadbana i czysta.

Z naszej strony zdecydowanie możemy polecić ośrodek wypoczynkowy „Darz Bór” w Międzyzdrojach. Został on przebudowany i obecnie są tam także domki murowane. Zapraszamy do pozostałych tematów.

Jeden komentarz

  1. Daniel Szostek pisze:

    Bardzo fajne noclegi. Pamiętam jak cena kiedyś była tam symboliczną, a teraz już zachłanna. Oczywiście ośrodek utrzymują Polacy, bo to dla budżetówki ośrodek kosztem pozostałych Polaków. Ładnie tam, przyjemnie ale już niestety mocno drogo. Międzyzdroje przyjemne, choć już przeładowane turystami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *