Ośrodek Wypoczynkowy Darz Bór Międzyzdroje – Opinia

Spanie MiędzyzdrojeOśrodek Wypoczynkowy – Darz Bór Międzyzdroje

Adres: ul. Gryfa Pomorskiego 80a, Międzyzdroje.
Tel. 694 – 457 – 263
WWW: http://www.szczecin.lasy.gov.pl/web/miedzyzdroje/ow

Ośrodek wypoczynkowy “Darz Bór” w Międzyzdrojach jest usytuowany w lesie iglastym z dala od centrum miasta. Całość ośrodka „Darz Bór” jest otoczona zadbanym ogrodzeniem. Ośrodek jest dużym terenem posiadającym dobrze rozmieszczone domki wczasowe, wszystko wykonane z drewna na badzie trójkąta. Domki w środku są przestronne i dobrze rozplanowane.

W domkach znajduje się wszystko co może być przydatne do wypoczynku. Podstawowe wyposażenie zwykłych domków to lodówka, telewizor, czajnik elektryczny, sprzęt plażowy (leżaki, parawan, koc), suszarka do ubrań, łazienka z wc i kabiną prysznicową, zlew i lustro. W domkach są środki czystości i niezbędne do jej utrzymania narzędzia.

Domki ośrodka są bardzo zadbane i schludne, posiadają piętro wraz z wyjściem na taras, prezentują sobą wysoki standard. Ośrodek jest bardzo zadbany, w jego otoczeniu znajdziemy boiska do koszykówki, siatkówki plażowej, badmintona, oraz trochę zaniedbane boisko do piłki nożnej na małe bramki.

Także na ośrodku są 3 stoły do tenisa stołowego na wolnym powietrzu, sala konferencyjna dobrze wyposażona oraz zadbana na kilkadziesiąt osób. Ośrodek dysponuje sprzętem do korzystania z boisk i innych atrakcji.

W ośrodku znajduje się miejsce na wspólne ogniska wraz z stołami i siedzeniami, miejsce zadaszone na wspólne grille, także z miejscami do odpoczynku. Na ośrodku są zamontowane lampy dodające klimatu wieczorną lub nocną porą. W ośrodku panuje duża cisza i czystość. Parking dla gości jest bezpłatny i każdy gość ośrodka ma klucze do elektrycznej bramy wjazdowej.

Obsługa Ośrodka wypoczynkowego „Darz Bór” w Międzyzdrojach jest miała w kontakcie i sprawia bardzo dobre wrażenie. Czas spędzony w ośrodku można porównać do klimatu rodzinnego. Ośrodek jest położony zaledwie 50 metrów od plaży – plaża jest zadbana i czysta.

Z naszej strony zdecydowanie możemy polecić ośrodek wypoczynkowy „Darz Bór” w Międzyzdrojach. Został on przebudowany i obecnie są tam także domki murowane. Zapraszamy do pozostałych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.