Owłosienie i zarost facetów dla kobiety

Dobry zarostWielu facetów zastanawia się jak powinni się czesać, golić czy nawet jakie części ciała powinny być zarośnięte, aby się podobać kobietą. Często podejmowane są kroki które wcale nie są wygodne dla samych facetów tylko po to aby stać się bardziej atrakcyjnym.

Niestety zazwyczaj jest tak że te działania nie mają najmniejszego znaczenia dla kobiet. Większość kobiet woli facetów męskich w tym i naturalnych a nie wydepilowanych na wzór kobiecy. W tym wszystkim chodzi o to że według zdecydowanej większości kobiet facet ma być facetem i wyglądać jak facet.

Warto sięgnąć do korzeni instynktu dlaczego kobietą w znacznej części podobają się bardziej faceci z owłosieniem. Chodzi tutaj o instynkty, zawsze bardziej samiec nawet w świcie zwierząt ten z bardziej bujną grzywą czy kolorowymi piórami wygrywał z innymi samcami.

Chodzi tutaj o instynkt który działa na zasadzie który samiec jest bardziej męski, ma więcej testosteronu – który wreszcie będzie najlepszy do tworzenia pary a i w tym rozrodu. Chodzi tutaj o chemię i instynkty podprogowe.

Co powinien depilować facet – no cóż  odpowiedź jest prosta, to co chce aby depilował jego kobieta. Wiadome jest że są różne upodobania więc nie można powiedzieć że każdy mężczyzna ma być zarośnięty bo tak wolą kobiety. Zdecydowana większość kobiet lubi zarost na klatce piersiowej u facetów.

Konieczne są owłosione nogi i ręce – tego w przypadku rośnięcia włosów nie golimy.  Można dbać lub mieć ściśle pod kontrolą zarost zarówno na tyłku jak i przodu, jednakże nie róbmy z siebie też czegoś na kształt małp z łysymi tyłkami i owłosionymi gęsto nogami.

Jaki mieć zarost – kobietą z reguły nie przeszkadza gdy facet ma zarost o ile nie jest on kujący i już zbyt długi. Ten zarost powinien być zadbany i zawsze pod kontrolą gdyż jest to nasz widoczny wizerunek dla każdego. Istotne jest to że wiele facetów goli się pod pachami, większość kobiet tego nie lubi i warto się spytać tej naszej jedynej o zdanie na ten temat.

Pamiętajmy zarost i owłosienie jest sprawą dotyczącą naszego własnego ciała więc owszem idziemy na kompromisy z jego wyglądem, ale najważniejsza jest nasza własna decyzja. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.