Piłka do tenisa stołowego Zschopau – Opinia

Tenis stołowyPiłka do tenisa stołowego Zschopau. Posiada rozmiary  średnicy 35 mm, czyli mniejszych od tych stosowanych na zawodach.

Piłka posiada bardzo dobre wartości rotacji nadawanej rakietką. W całości wykonana z trwałego tworzywa, odpornego na uszkodzenia.

Piłka tego typu powinna posłużyć długi czas bez uszkodzeń. Jest ona 2/5 gwiazdkowa względem jakości. Znajduje się na niej mały szew który nie utrudnia gry. Sprężystość jest w normie, posiada bardzo mocne odbicie przez dość twarde tworzywo jakie ją buduje. Gra na tego typu sprzęcie charakteryzuje się bardzo dużą szybkością.

Piłka do tenisa stołowego Zschopau nadaje się bardzo dobrze podczas treningów a w szczególności tych szybkościowych, lata szybciej niż te tradycyjne rozgrywkowe, przez zastosowanie twardszego tworzywa oraz jej mniejsze opory, dzięki jej mniejszemu obwodowi. Krajem jej rodzimej produkcji są Niemcy.

Co ciekawe mimo tego, że posiada mniejsze od typowej  rozgrywkowej rozmiary to ma podobną  wagę – to nadaje jej dodatkowo dużej mocy podczas gry i dodatkowo prędkości.

Dużym plusem jest cena piłek, także to, że nadają grze wyższych obrotów przydatnych na treningach. Minusami należy uznać jej tworzywo, dość twarde przez co potrafi pękać po mocnych uderzeniach o kant stołu.

Opinia: Mimo wszystko warto się nią zainteresować, szczególnie do treningów w tenisie stołowym. Zapraszamy do przeczytania kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.