Piłki do tenisa stołowego Giant Dragon CUP – Opinia

Piłka DragonPiłki do tenisa stołowego Giant Dragon CUP o średnicy standardowej 40 mm. To dość tani produkt do tenisa stołowego. Giant Dragon Cup nie są piłkami standardowymi czyli rozgrywkowymi. Ten rodzaj jest głównie przeznaczony do treningów.

Charakteryzuje się mniejszą wagą niż piłki standardowe, powierzchnia tworzywa jest miększa przez co odbija się z mniejszą siłą ale większą rotacją.

Co więcej piłki mają dobrą powłokę ułatwiającą ćwiczenie podkręcania – rotacji. Pęd piłki w grze określamy jako mniejszy przez mniejszą wagę – do dobra cecha do treningów początkowych oraz gry rekreacyjnej.

Piłki dzięki swojej elastycznej powłoce są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia podczas gry. Dość trudno je uszkodzić co staje się zaletą. Produkt wytworzony w chinach – akurat w tej dziedzinie sportu nie oznacza to niskich jakościowo wyrobów.

Produkt ten jest w niskiej cenie, o dość dobrej jakości przez co warto się w nie zaopatrzyć. Powierzchnia dość mocno odporna na uszkodzenia i nie ma wyczuwalnego szwu łączącego jej dwie połówki. Za słabą stronę można wziąć jedynie to, że jest ona lżejsza od piłek standardowych przez co jej bieg jest wolniejszy.

Mimo wszystko piłka sprawia wrażenie pozytywne. Opinia: Produkt Giant Dragon CUP można polecić do gry treningowej jak i rekreacyjnej. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.