Piwo Lech Shandy Lemon – Opinia

Lech lemon piwoPiwo Lech Shandy Lemon to wersja piwa o smaku lemoniady cytrynowej. W składzie nie ma natomiast samej cytryny i jej soku a jest za to kwasek cytrynowy.

Całość jest mieszanką w zawartości 50 na 50 % lemoniady i piwa. Zawiera 2,6% alkoholu i jest pasteryzowane. Jest to bardziej wyczuwalny smak typowego piwa niż piw przeznaczonych dla kobiet czy lemoniady.

W składzie Lech Shandy Lemon znajdziemy: słód jęczmienny, piwo, zaprawa lemoniadowa (woda, syrop cukrowy, kwas cytrynowy jako regulator kwasowości, aromaty nie podane jakie, substancja słodząca suklaroza. Czyli sporo cukru oraz dość przeciętny skład – bez soku cytrynowego.

W smaku naszym zdaniem wypada one bardzo przeciętnie, nie możemy określić go jako dobre – choć jest to oczywiście kwestia indywidualnych upodobań. Cenowo jest to dość drogi produkt.

Raczej nie zdobył on dużego uznania konsumentów właśnie przez smak oraz dodatkowo cenę. W rzeczywistości nie wiadomo do jakiej grupy użytkowników był on kierowany – bardziej ku mężczyzną czy kobietom.

Ogólnie była to na pewno produkcja mało trafiona przed producenta – czytając liczne komentarze o nim w sieci można dojść do wniosku że raczej nie było to smaczne piwo dla większości go kosztujących.

Produkt ten podsumowując nie wyróżnia się niczym szczególnym i naszym zdaniem nie jest warty polecenie. Ale warto ocenić go samemu i wyrobić sobie o nim własne zdanie. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.