Piwo Redds o smaku żurawinowym – Opinia

Piwo żurawinaPiwo Redds o smaku żurawinowym posiada w sobie zaprawę o tym smaku, ale warto wspomnieć że nie posiada w sobie nic z prawdziwej żurawiny.

W marcu 2012 weszło one do stałej sprzedażny po wersy limitowanej z 2011 roku. Jest to piwo pasteryzowane o mocy alkoholu 4,5 %. Standardowo zawiera słód jęczmienny.

Skład piwa Reeds o smaku żurawinowym: Piwo 91%, zaprawa o smaku żurawinowym 9% (cukier, woda, kwas cytrynowy i mlekowy – regulator kwasowości, aromat, ekstrakt z czarnej marchwi). Jak widać smak żurawiny wynika nie z niej samej – bo jej tam nie ma, ale z zaprawy imitującej taki smak. W składzie nie ma elementów kontrowersyjnych co może cieszyć.

Warto wspomnieć o cenie tego produktu – jest ona naszym zdaniem za wysoka. Jakość tego piwa jest naszym zdaniem niska, chodzi o określenie smaku przez producenta oraz jego faktyczny wynik na podstawie składu. W smaku odczuwalnym po wypiciu także nie budzi naszego zachwyty, zwykła oranżada z dodatkiem alkoholu.

Naszym zdaniem jest to produkt trochę balansujący na granicy wprowadzania konsumentów w błąd. Sugeruje że posiada w sobie żurawinę na podstawie określenia smaku czego tak naprawdę tam nie ma. Nam się takie działania marketingowe oraz producenckie nie podobają.

Naszym zdaniem nie jest to produkt warty polecenie, ale warto samemu o tym wyrobić swoje zdanie. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasz Facebook i YouTube!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: