Płatki kukurydziane śniadaniowe Śniadaniowo Corn Flakes – Opinia

Bonavita płatki śniadaniowePłatki śniadaniowe kukurydziane o nawie Śniadaniowo Corn Flakes to produkt firmy Bonavita z Czech. Paczka zawiera 500 gram produktu. Są to płatki nie powlekana o fajnym wyglądzie oraz smaku.

Trzeba im przyznać że mają małą zawartość cukru na porcje, co jest bardzo dobrym posunięciem producentów.

Smakowo produkt nie ustępuję innym znanym marką a nawet naszym zdaniem jest on warty wypróbowania – bo wypada bardzo przyzwoicie.

Skład płatek Śniadaniowo Corn Flakes: grys kukurydziany i mąka kukurydziana 92,5%, cukier, sól jodowana, ekstrakt słodu jęczmiennego, węglan wapnia. Może zawierać gluten, soję, mleko i śladowe ilości orzechów. Jak widać w składzie nie ma nic złego i jest on krótki co dodatkowo cieszy.

Wartość odżywcza w 100 gramach produktu: wartość energetyczna 384,7 kcal, białko 7,9 g, węglowodany 84,6 g w tym cukry 6,1 g, tłuszcz 1,2 g w tym kwasy nasycone 0,3 g, błonnik 1,95 g oraz sód 0,7 g. Jak widać normy cukru nie są wysokie a to bardzo dobrze.

O płatkach śniadaniowych Śniadaniowo Corn Flakes można powiedzieć że to całkiem sympatyczny produkt. Pamiętać należy w przypadku ocen wszystkich produktów że ich skład z czasem może się zmieniać, więc nie należy brać pod uwagę tylko takich ogólnych opisów i ocen ale je porównywać z obecnymi informacjami na paczkach produktów.

Nie mniej jednak na chwilę pisania tego wpisu Śniedaniowo to bardzo atrakcyjna oferta zarówno cenowo jak i w składzie oraz całkiem przyjemna w smaku.

Płatki kukurydziane są dość grube i prezentują się bardzo dobrze, także cenowo wychodzą bardzo atrakcyjnie – znacznie taniej niż inne produkty bardziej znanych producentów – które dodatkowo często bywają gorsze w składzie od opisywanego produktu.

Naszym zdaniem warto wypróbować te płatki śniadaniowe i samemu ocenić ich jakość. Naszym zdaniem Śniadaniowo Corn Flakes to produkt warty polecenia i mamy nadzieję że nie zmieni się on w jakości na gorszy. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *