Płyn do mebli i drewna Luxpoler Spray – Opinia

Płyn do mebliPłyn do pielęgnacji mebli i drewna – Luxpoler Spray Almond Oil jest to typowy płyn z dozownikiem do rozprowadzania na meblach drogą natryskową. Butelka jest o pojemności 500 ml co wystarcza na dość długi czas. Sam płyn o kolorze białym w przezroczystym pojemniku.

Opisywany płyn posiada zapach migdałowy ( Almond Oil) który jest wyczuwalny tylko podczas używania i rozpryskiwania płynu na meble. Zapach już na wyczyszczonych meblach się nie utrzymuje – bardzo szybko wietrzeje.

Spray nie pozostawia po sobie znacznie błyszczącej powierzchni na długi czas. Dobrze działa w przypadku jeśli kurze i meble się pielęgnuje nim minimum co dwa dni. Siła czyszczenia Luxpoler Spray Almond Oil jest także przeciętna.

Nie jest to środek którym wyczyścimy jakieś poważne i mocno przywierające zabrudzenia. Sprawdza się bardziej do pielęgnacji mebli niż ich czyszczenia.

W składzie spreju do pielęgnacji mebli są delikatne środki czyszczące i substancje konserwujące. Woski i sylikony także znajdują się w składzie co ma zapewnić połysk bez konieczności polerowania. Płyn ma w składzie środki działające przeciwko osiadaniu się kurzu. Kurz faktycznie nie osiada na powierzchniach pionowych – na poziomych zwyczajnie się zbiera poprzez opadanie.

Płyn do pielęgnacji mebli i drewna – Luxpoler Spray Almond Oil posiada dozownik rozpryskujący mgiełkę na czyszczone powierzchnie co ułatwia używanie.

Całość sprawia wrażenie przeciętnego środka do czyszczenia i pielęgnacji mebli – szczególnie przydatne do mebli matowych bez stosowania wysokiego połysku. Cały preparat zasługuje na ocenę dobrą minus. Zapraszamy do pozostałych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *