Po co stawiać bańki zdrowotne

Bańki zdrowotneStawianie baniek to czynność znana od bardzo dawna. Ich tradycja oraz rozwój dziedziny stawania baniek  trwający do dzisiaj sugeruje że jest to metoda skuteczna. Stawianie baniek jest w rzeczywistości sprawdzoną metodą leczniczą, która jest absolutnie pozbawiona chemii i metod inwazyjnych na nasze ciało.

Czy bańki są zdrowe – to bardzo proste pytanie i praktycznie retoryczne po przeczytaniu wstępu. Jednakże baniek nie możemy stosować często. Stawianie baniek bardzo osłabia osobę która miała je na sobie. Bańki nie tylko wyciągają chorobę przez ssanie naszej skóry ale także nasze siły.

Osoba która miała bańki po ich postawieniu a potem zdjęciu jest dość mocno osłabiona, dlatego zawsze wykonuje się to na łóżku przed  spaniem.  Co ważniejsze baniek absolutnie nie wolno przeziębić czyli po och postawieniu nigdzie nie wychodzimy z domu, a i najlepiej nie wychodzić co najmniej jeden dzień spod kołdry.

Bańki na naszym ciele pozostawiają znaczne ślady w postaci ciemnych okręgów – okręgi te są nasycone oczywiście krwią i przypominają dużego siniaka lecz bardziej purpurowego. Nie należy się obawiać baniek ani krótkotrwałego ale za to mocnego uczucia ssania skóry.

Stosowanie baniek pomaga ale nie wolno stosować ich częściej niż raz w miesiącu – także nie korzysta się z tej metody w przypadku byle drobnostki. Wcześniej już napisałem w innym artykule jakie choroby leczą bańki, to tam odsyłam do zastosowań baniek.

Po co stawić bańki – to oczywiście chodzi o cele lecznicze. Bańkami się nie kuruje lecz leczy. Ich technologia że tak to nazwę stosowana jest od dawna oraz obecnie także przez lekarzy. Bańki potrafią leczyć ale tylko gdy używa się z ich rozważnie.

Jak pisałem wcześniej gdy przewiejemy miejsce gdzie mięliśmy bańki może nam to zaszkodzić. Po zastosowaniu baniek konieczna jest dieta regeneracyjna czyli dobre i odżywcze jedzenie.  Bańki stosujemy nie gdy już jest bardzo źle z daną chorobą, lecz gdy stan jest jeszcze możliwy – gdy jest źle zawsze idziemy do lekarza.

Bardzo dobre bańki można kupić w Internecie i sklepach internetowych, są one tam dużo tańsze niż w sklepach tradycyjnych czy lokalnych. Co ważniejsze w Internecie jest duży wybór rodzajów baniek czego niema z reguły w zwykłych sklepach. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *