Podstawka Stolik pod laptop Modecom P10 Comfort – Opinia

Modecom ComfortPodstawka – stolik pod laptopa Modecom P10 Comfort jest to nowoczesne i wygodne rozwiązanie do użytku domowego i w podróżach. Cały zestaw składa się ze stolika wykonanego z odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Waga całego zestawu jest lekka – w granicach 1 kg.

Opisywany stolik pod laptopa Modecom posiada w sobie dwa niezależne w ustawieniach blaty. Pieszy i większy blat służy jako podstawka pod laptopa – jest on regulowany w dowolnym nachyleniu. Drugi blat jest platformą na myszkę – także jest dowolnie ustawiany w nachyleniu.

Platformy posiadają blokady ruchu, dzięki czemu są bardzo stabilne. Cała podstawka – Stolik Modecom P10 Comfort może być wykorzystywana zarówno z użyciem podpór nożnych na zasadzie stolika jak i sam blat w formie podstawki pod laptopa. Blat przeznaczony na myszkę jest zamykany zatrzaskową klapą i ma schowek w środku na parę drobiazgów, jest to pod spodem mała zabudowana przestrzeń.

Z lewej strony stolika pod laptop znajduje się lampka na 3 diody – jest zasilana 3 bateriami typu AAA. Lampka znajduje się na elastycznym wysięgniku który można dowolnie kształtować. Lampkę można naginać w dowolnej pozycji, jest ona włączana przełącznikiem.

Lampka ma specjalne szyny montażowe z boku stolika aby ją chować jeśli nie jest w danej chwili potrzebna. Z tej samej strony co lampka znajduje się też port HUB typu USB. Stolik pod laptopa Modecom P10 Comfort posiada 4 porty USB – są one aktywowane przez załączony w zestawie stolika kabel między stolikiem a laptopem.

Lampka zarówno jak porty USB działają po podłączeniu laptopa ze stolikiem (lampka może być zasilana także przez baterie). Blaty stolika posiadają blokady ustawienia danego konta nachylenia. Nogi stolika pod laptop posiadają regulację długości. Podkładka pod myszkę załączona w stoliku jest wykonana z pianki w środku a na stronie wierzchniej z materiału.

Wykonanie całego stoliku jest dobre. Jego schowek pod blatem myszki mógłby być większy przez zastosowanie innego profilu. Mimo wszystko można w nim z powodzeniem chować pamięci Pendrive, długopis i jakiś mniejszy notatnik wraz z kablem łączącym laptopa ze stolikiem.

Blat przeznaczony na laptopa posiada wypustkę która zabezpiecza laptopa przed ześlizgnięciem. Blat posiada karbowaną powierzchnię która skutecznie odprowadza ciepło wydalane z laptopa przez wiatraczki jak i rozprowadza ciepło spodu komputera.

Stolik pod laptopa Modecom P10 Comfort można zdecydowanie polecić. To dobra funkcjonalna konstrukcja. Zapraszamy do przeczytania pozostałych tematów.

Jeden komentarz

  1. Artur Makowski pisze:

    Mam to i jestem zadowolony. Fajnie się na niej pracuje. Wadą być może jest miejsca na myszkę. Chodzi o podkładkę z powierzchni ala szmata. Ona bardzo łatwo się brudzi od dłoni, potem ciężko ją doczyścić. Ale po za tym dobrze rozwiązane nogi oraz cała konstrukcja. Stabilna i dobrze wykonana, na pewno nic się w niej nie zniszczy podczas korzystania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *