Pokrowiec na rakietkę do tenisa stołowego Best Sporting – Opinia

Pokrowiec na tenisaBest Sporting pokrowiec na rakietkę do tenisa stołowego. Jest to typowa osłona na rakietkę, wykonana z materiałów odpornych na wycieranie i wilgoć. Całość ochraniacza jest wykonana dokładnie i starannie.

Rakietka w tym futerale nie posiada luzów, które mogłyby być niekorzystne dla ogumienia powierzchni rakietki. Pokrowiec Best Sporting posiada dwie kieszenie – pierwsza do przechowania rakietki tenisa stołowego oraz drugą mieszcząca 3 piłki pingpongowe.

Obydwie kieszenie są zamykane nierdzewnym cichym zamkiem błyskawicznym z tworzywa. Produkt posiada uchwyt do przenoszenia, zawieszania na nadgarstek lub haczyk w szatniach.

Szwy pokrowca rakietki do tenisa są niewidoczne, ukryte pod progiem z tworzywa. Jest on lekki i mocno zmiękczany na całej powierzchni, skutecznie chroni rakietkę przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Całość dostępna jest w bardzo  zróżnicowanej cenie, jest to zależne od sklepu. Pokrowiec ma sporą wartość, gdyż spełnia wszystkie swoje założenia techniczne. Napis na nim jest gumowany przez co z czasem będzie się wycierał.

Opinia: Pokrowiec na rakietkę do tenisa stołowego Best Sporting jest godny polecenia. Zapraszamy do przeczytania kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.