Połączenie prawicy to droga do lepszej Polski

Polityka prawicaTo że w Polsce jest dramatycznie niski poziom na scenie politycznej od wielu lat chyba nie jest tajemnicą dla niemal nikogo. Poziom ten jest zaniżany w drastycznym tempie.

Obecnie coraz większa grupa obywateli Polski widzi, że rząd nie gra po stronie obywatela a jest on istniejący praktycznie sam dla siebie i własnych prywatnych interesów. Bardziej pasuje obecnie do niego określenie antypolski.

Można odnieść duże wrażenie a nawet przekonanie, że głos ludu w tym wszystkich lub zdecydowanej większości obywateli nie ma absolutnie znaczenia dla rządu i ich poczynań.

W zasadzie taka sytuacja jest trwająca nie tylko od wygranej w wyborach PO (choć bardziej widoczna) ale od zakończenia ostatniej wojny światowej w większym lub mniejszym zakresie (cały czas jest u steru lewica).

Demokracja mimo że jest ustrojem ułomnym – bo zakłada, że każdy obywatel musi być światły w sprawach politycznych, aby to mądrze glosować lub wybierać przedstawicieli – to i tak nigdy tak czy inaczej nie miała miejsca w Polsce, co ostatnio jest znacznie bardziej widoczne.

Aby to zmienić prawica czyli partie jakie mają poglądy odmienne od socjalizmu musi odsunąć od władzy obecny układ. Aby tego dokonać nie ma innej drogi jak zjednoczenie środowisk o poglądach prawicowych. Nawet jeśli mają różnice ideowe i poglądowe to i tak jedyną drogą jest stworzenie jednego frontu, jednego komitetu bez rozłamu głosów na poszczególne osobne odłamy.

Dobry materiał nagrał Kanał PodziemnaTV jaki mówi, że tylko pseudo prawica czyli osoby udające i mające rozpraszać głosy nie podejmą się zjednoczenia. Nie może być to szyld jednej twarzy ale jeden komitet wszystkich jacy reprezentują każdy odłam prawicy w jednym tworze.

Inaczej nigdy nie zmieni się nic na lepsze, ani tym samym nie wykryje się komu naprawdę zależy na tym aby Polska powstała a kto jest od tego, aby tworzyć wieczny rozłam mimo gładkiej mowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *