Polscy lekarze milionerzy Maciej i Małgorzata Adamkiewiczowie – Adamet

Lekarze bogaczeMaciej i Małgorzata Adamkiewiczowie to osoby jakie stały się milionerami, głównie dzięki temu że weszli w rynek produkujący i sprzedający leki a przynajmniej produkty o tej teoretycznej przynależności handlowej.

Jak wiadomo sprzedaż leków i ich produkcja jest bardzo korzystna, dochody jakie z niej płyną są porównywalne do handlu narkotykami.

Także i w tym przypadku dwójka lekarzy mająca firmę zajmującą się produkcją leków misi być bardzo bogata i stawać się coraz bogatsza. Na początku para rozwijała swoją firmę powoli wdrażając się w rynek leków i środków jakie można kupić w aptekach.

Z czasem ich produkty stawały się coraz mocniejszym konkurentem na rynku tego typu produktów i z biegiem czasu zaczęły często wypierać inne konkurencyjne marki.

Maciej i Małgorzata Adamkiewiczowie tworzyli więc dobrze prosperującą firmę o nazwie Adamed jaka stale poszerzała własne horyzonty sprzedaży wytwarzanych produktów. Wiele z ich marek było tańsza niż konkurencja przez co zdobywała rynek w bardzo szybki i dynamiczny sposób.

Jak wiadomo społeczeństwo w tym szczególnie niestety Polskie jest narodem określanym jako lekomani – czyli osoby znacznie nadużywający leków i suplementów – co uwidaczniają nawet apteki niemal na każdym rogu. Firma więc produkująca tego typu środki o ile swój start rozpoczęła w czasach gdy rynek nie był przesycony konkurencją miała faktycznie idealne warunki rozwoju i zostało to bardzo dobrze wykorzystane.

Tutaj warto wspomnieć że tak samo jak w przypadku wszystkich innych firm produkujących leki nie chodzi nikomu o zdrowie pacjentów a raczej o ich gotówkę.

Warto pamiętać, że zarówno lekarzowi, farmaceucie w aptece czy firmie produkującej tak zwane lekarstwa nie zależy a wręcz jest to sprzeczne z interesem aby wyleczyć pacjenta nie pozostawiać mu czegoś innego w przyszłości do ewentualnego leczenia, na przykład po przez skutki uboczne niszczące inny obszar organizmu.

Chodzi tutaj o to, że firma Adamet także jak wszystkie inne tego typu, także patentuje własne receptury tak zwanych leków aby inne firmy nie mogły ich produkować jeszcze taniej niż oni. Należy zdać sobie sprawę, że nikt pracujący w służbie zdrowie nie ma celu wyleczenia absolutnego pacjenta gdyż wtedy straci klienta ale jest to temat do szerszej i bardziej logicznej dywagacji.

Tak czy inaczej firma odniosła olbrzymi sukces w branży jaka daje ogromne niestety pieniądze i pole do zarobku oraz możliwe do faktycznego pomagania jeśli ktoś by się tym zajął nie dla zysku ale dla moralności. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *