Pomadka do ust Noni Care Deluxe Anti Aging Lip Care – Opinia

PomadkaWśród kosmetyków firmy Noni Care na uwagę zasługują pomadki. Jedną z nich jest truskawkowa pomadka ochronna z serii Deluxe. Marka Noni Care oferuje ekologiczne kosmetyki, głównie na bazie odżywczego soku pozyskiwanego z owoców Noni.

Kosmetyki te znane są z właściwości opóźniających proces starzenia się. Jak wszystkie kosmetyki firmy Noni Care także ich truskawkowa pomadka ma naturalne składniki.

Znajdziemy w niej wspomniany sok z Noni, aloes, oliwę z oliwek, lanolinę a ponadto masło kakaowe, masło shea i olej kokosowy. Bardzo istotnym i pozytywnym faktem jest to że w tej pomadce nie ma parabenów (konserwant), silikonów, parafiny, PEG (sztuczny emulgator) i olejów ropopochodnych.

Z tego powodu pomadka ta jest ceniona u osób zwracających uwagę, aby kosmetyki, których używają były wolne od chemicznych dodatków.

Pomadka ta jest wyrobem certyfikowanym pieczęcią BDIH, co oznacza, że w produkcji kosmetyku użyto naturalnych surowców, pochodzących z kontrolowanych upraw. Truskawkowa pomadka do codziennego stosowania chroni przed niesprzyjającymi warunkami środowiskowymi (promieniowanie UV, wiatr, mróz) zabezpieczając usta przed wysychaniem, ponadto ma działanie nawilżające i regenerujące.

Można ją używać samą, gdyż delikatnie barwi wargi na czerwono i nadaje im połysk dzięki błyszczącym, srebrzystym drobinkom.

Efekt wygląda naturalnie i subtelnie (oczywiście w zależności od nałożonej warstwy). Nadaje się także pod kolorową szminkę. Ochronna pomadka Noni Care ma formułę wysuwanego, twardego sztyftu z płaskim czubkiem i apetyczny, przyjemny zapach.

Dobrze się smaruje i dość długo trzyma się na ustach. Daje poczucie komfortu i zmiękczenia przy spierzchniętych wargach, dzięki delikatnemu natłuszczeniu.

Opakowanie jest estetyczne, poręczne i solidne – mieści w sobie 5 gram pomadki. Niska, przyzwoita cena, zdrowy, przyjazny skład, wydajność, właściwości pielęgnacyjne i odżywcze, koloryzowanie to zdecydowanie przemawiają za wypróbowaniem tej szminki. Zapraszamy do następnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *