Pomadka do ust Noni Care Garden of Eden – Opinia

Pomadka do ustNoni Care to producent naturalnych kosmetyków opartych na ekologicznych surowcach. Wśród ich wyrobów znaleźć można jeden z wariantów ochronnej pomadki do ust – jest to Garden of Eden.

W owocowej pomadce Noni Care znajdziemy ekstrakty z : noni, aloesu, papai, grapefruita oraz orzecha kokosowego. Ponadto w składzie wyróżnić można – masło shea, olej kokosowy i masło kakaowe. Ten wyjątkowy skład powoduje, że szminka ma bogate właściwości ochronne i pielęgnacyjne.

Wykazuje ona działanie nawilżające, odżywcze i regenerujące. Lekko natłuszcza usta wspaniale kojąc i zmiękczając spierzchnięte wargi. Na uwagę zasługuje sok z owoców Noni zawarty w pomadce marki Noni Care, który ma silne oksydacyjne właściwości, dzięki czemu wygładza zmarszczki i zapobiega ich powstaniu.

Delikatna skóra ust narażona jest często na wysuszenie przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych takich jak mróz, wiatr, promienie słoneczne czy wysoka temperatura.

Dlatego zawsze w takich okolicznościach powinno się zabezpieczyć usta – i tutaj świetnie sprawdza się pomadka z firmy Noni Care, która chroni skórę ust przed promieniowaniem UV (zawiera filtr ochronny) oraz przed wysychaniem i pękaniem. Może ona być używana sama lub pod szminkę koloryzującą.

Pomadka z garden of Eden ma bardzo przyjemny, świeży, nieco słodki zapach. Aplikuje się ją łatwo i równomiernie – ma przyjemną konsystencję.

Nadaje ustom gładkość i delikatny, subtelny połysk, dając optyczne wrażenie pełniejszych warg. Niemiecki certyfikat BDIH gwarantuje brak w pomadce chemicznych, sztucznych dodatków takich jak: PEG, parafina, silikony, oleje ropopochodne itp. Ładne wizualnie, wygodne opakowanie o pomarańczowej podstawie ma pojemność 5 gram wysuwanej pomadki. Ma ona płaski czubek i wygląd formę twardego sztyftu.

Pomadka Noni Care garden of Eden jest warta wypróbowania ze względu na wydajność, jakość, naturalny skład, właściwości ochronne i pielęgnacyjne oraz przyzwoitą cenę. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.