Program do obsługi serwera FTP FileZilla – Opinia

FTP filezillaDarmowy program do obsługi FTP – FileZilla. Jest to jeden z najbardziej popularnych programów do obsługi FTP, czyli do pobierania i wysyłania plików na serwery FTP.

Jest to program przeznaczony dla osób posiadających własne serwery i strony internetowe.

Program Filezilla działa bardzo szybko i bezproblemowo. Są częste aktualizacje bezpieczeństwa i funkcjonalności programu. Program działa sprawnie z każdym rodzajem serwera FTP i ma liczne opcje konfiguracji połączeń.

Filezilla jest całkowicie bezpłatny, jest on bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Posiada logi działań, katalogi wymiany, opisy operacji i wiele innych przydatnych funkcji. Program łatwo zgrać z swoimi kontami FTP. FileZilla pozwala na eksport lub import kilku plików jednocześnie i ich kolejkowanie.

Największe zalety to oczywiście to że jest bezpłatny, że skupia się tylko na obsłudze FTP a nie innych modułach, często aktualizowany –  gdzie można wybrać opcję aktualizacji automatycznej, liczne opcje ustawień.

Minusów program nie posiada. Program jest w polskiej wersji językowej. Polecamy FileZilla do obsługi serwerów FTP.  Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Jeden komentarz

  1. Brac pisze:

    Filezilla to bez wątpienia najlepszy program do obsługi FTP. Testowałem już kilka płatnych jak i darmowych i zawsze ten wypadał zdecydowanie najlepiej. Trudno mi siebie wyobrazić potrzebę czegoś innego. Choć być może przydały by się dwa okna jak w managerze plików – a może jest taka opcja ale o niej nie wiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *