Program do pobierania napisów filmów NapiProjekt – Opinia

Program do napisów filmówProgram do szukania i pobierania napisów filmów –  Napi Projekt. Jest to program bezpłatny który ułatwia znalezienie i pobranie napisów do filmów jakie się posiada na komputerze.

Program sam wyszukuje w swojej bazie danych odpowiednie napisy, pobierając je do poszukiwanego filmu.  Działanie jest bardzo proste i szybkie oraz całkowicie zautomatyzowane.

Klika się na film, wybiera opcje szukaj napisów i program sam pobiera najlepsze napisy do danego pliku multimedialnego. Program Napi Projekt sprawdza takie elementy jak rozmiar pliku, FPS – czyli prędkość klatek, rodzaj rozszerzenia i czas trwania.

Jest to zdecydowanie obecnie najlepszy program do szukania napisów filmów. Jego baza napisów jest powiększana przez samych użytkowników programu Napi Projekt co jest kolejną zaletą programu.

Program do pobierania napisów filmów Napi Projekt działa bardzo prosto i szybko. Niestety nie wszystkie filmy mają swoje napisy, czasami trzeba czekać na napisy – z reguły popularne multimedia mają napisy w bazie prędzej. Zdecydowanie warto wypróbować Napi Projekt. Jest to najlepsza i najbardziej obszerna baza napisów do filmów.

Największe zalety programu: jest darmowy i bardzo prosty w obsłudze, całkowicie automatyczny ułatwia za nas znalezienie napisów do filmów. Minusów program sam w sobie nie ma. Polecamy wszystkim tą aplikację.

A ja polecam alternatywny program QNapi, który przeszukuje oprócz bazy NapiProjektu również OpenSubtitles i Napisy24 dzięki czemu większa szansa, że znajdziemy napisy. Działa na wszystkich systemach operacyjnych (Windows, Mac, Linux). Nie wyświetla reklam i ma nieco wygodniejszy interfejs użytkownika. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *