Program do pobierania plików P2M z internetu Ygoow – Opinia

Program plikówProgram P2M do pobierania plików z internetu – Ygoow. Jest to jeden z najlepszych programów typu P2M do pobierania plików jakie są wysłane na skrzyni pocztowe.

Głównie program ygoow używa się na stronach typu warez czyli udostępniających wiele upload-ów typu, filmy, gry, programy itp. Ygoow jest programem nowoczesnym który potrafi pobierać pliki wysłane przez ten program jak i konkurenta czyli Moorhunta – także program typu P2M.

Program  do pobierania plików ygoow jest szybki w działaniu i bardzo prosty w obsłudze. Posiada łatwy system wysyłania plików, kodowania jak i pobierania.

Jest chyba najbardziej popularnym programem tego typu w kraju. Potrafi pobierać dane z pauzami gdyż dzielą się one na segmenty. Program jest w nowoczesnej szacie graficznej.

Zalety to  że program jest prosty w obsłudze, darmowy, obsługuje także konkurenta czyli Moorhunta. Minusy to że nadal jest to technologia P2M która nie jest za bardzo przyszłościowa a zarazem najbardziej tępiona. Polecamy program ygoow do P2M. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *