Program do pobierania plików z internetu Moorhunt – Opinia

Pobieranie plikówProgram do pobierania plików z internetu Moorhunt. Jest to darmowy program stworzony specjalnie na potrzeby pobierania plików w sieci P2M – czyli segmentów wysyłanych danego pliku na pocztę internetową, tworzących całość danego downloadu.

Program ten działa szybko i przez wiele lat był liderem pobierania plików metodą P2M. Jest to program z częstymi aktualizacjami, który umożliwia wysyłanie plików na serwery jak i ich pobieranie.

Moorhunt powstał szczególnie dla jednego forum typu warez. Jest to dobry, prosty program w obsłudze ale już obecnie nie jest dominatorem. W chwili obecnej lepszą generacją od niego jest program Ygoow który obsługuje pakiet Moorhunta oraz własnych plików.

Moorhunt to program przejrzysty i nie ubarwiony niepotrzebnymi dodatkami. Jest funkcjonalny ale też i może sprawiać drobne problemy w całkowitej obsłudze – trzeba czytać instrukcję. Ogólnie programy typu P2M powoli przemijają i nadal dominuje pobieranie za pomocą linków.

 Opinia: Program Moorhunt jest dobry ale jeszcze lepsze rozwiązania ma konkurencyjny Ygoow. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *