Program do poczty internetowej Mozilla Thunderbird – Opinia

Poczta programProgram do poczty internetowej – Mozilla Thunderbird. Jest to program do obsługi poczty internetowej, program jest całkowicie bezpłatny.

Ten klient poczty charakteryzuje się kilkoma unikalnymi i bardzo przydatnymi rozwiązaniami takimi na przykład jak obsługa wielu kont pocztowych jednocześnie.

Program pocztowy Mozilla Thunderbird jest rozbudowany opcjonalnie i łatwo go dostosować do własnych potrzeb. Ilość opcji programu trochę wprowadza zamieszanie, szczególnie czasami trudno zrozumieć działanie niektórych opcji.

Poza tym program działa szybko i bezawaryjnie, jest bardzo funkcjonalny.

Obsługa wielu kont pocztowych zapewnia nam wygodę i trzymanie wszystkich danych w jednym miejscu z podziałem na dane skrzynki i adresy internetowe. Jest to dobry program który dzięki swojej rozbudowie stał się jednym z najbardziej popularnych.

Największe jego plusy to oczywiście obsługa wielu kont pocztowych jednocześnie jest on bezpłatny i mocno rozbudowany w opcjach. Minusów programu brak. Zdecydowanie polecamy klienta Mozilla Thunderbird poczty internetowej. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

6 komentarzy

 1. Propose pisze:

  Kiedyś go używałem ale od lat już nie stosuję żadnego. Przeglądam pocztę na skrzynce online. Tak samo może być zbieranie danych z wielu choć trudniej wtedy z odpowiedziami z wielu skrzynek. Mozilla pamiętam była jednym z najlepszych programów choć wizualnie szału nie robiła.

 2. Szućko Marcin pisze:

  Program sam w sobie jest bardzo dobry do obsługiwania poczty. Natomiast ja rozwiązałem problem wielu skrzynek inaczej. Dodałem przesyłanie z wszystkich na jedno konto z czego dodałem uprawnienia, że mogę odpisywać jak z tych innych kont z tego jednego online. Wada jak net by nie działał to nie ma kopi odebranych już mailów ale to chyba i tak zawsze do tego aby było w online a nie odłączonej sieci przydatne.

 3. Jak dla Mnie ta poczta jest tragiczna. Po każdej aktualizacji jest coraz gorzej. Bardzo często nie da podglądnąć załączników, które dostaje- trzeba je specjalnie pobierać co jest uciążliwe. Przy zbyt dużej ilości okienek ze szkicami wiadomości, poczta się zamyka i zamyka wszystkie szkice- nieraz musiałam wszystko przez to robić od nowa. A najnowsza aktualizacja, to już w ogóle tragedia. Nie działają mi filtry do wiadomości, które wcześniej ustawiłam, a nad którymi spędziłam sporo czasu, poczta co chwilę się zawiesza, wyłącza sama – nie polecam. Jako narzędzie do pracy tragedia.
  Już nie wspomnę o tym ile trzeba się naszukac by móc wysłać automatyczną wiadomość np odnośnie urlopu

 4. tk10 pisze:

  Nowa aktualizacja to namnożenie folderów, których nie można usunąć. Wiadomości zapisują się w dwóch folderach (Odebrane oraz POP3). Przeczytanie wiadomości nie zmienia oznaczenia jako ‘nieprzeczytana’ w innym folderze. Jak usunąć folder niechciany?!?!?!?! Gdyby była możliwość powrotu do wersji poprzedniej to robię natychmiast.

  1. A to nie lepiej skorzystać z opcji IMAP – pop3 to już jest całkowicie przestarzały protokół. Ona nadawała się tylko do tych co nie mieli za dużo Internetu aby pobrać i mieć t offline. IMAP jest lepszy, szybszy i bardziej elastyczny. W sumie obecnie zalecany wszędzie. POP3 to już jest w zasadzie niezalecany przeżytek protokołu.

 5. bayard pisze:

  To są brednie to do IMAP, mam wiele kont i często jedno konto mają ci sami użytkownicy. IMAP działa tak, że jak jedna osoba przeczyta wiadomość – to druga jej nie dostanie. Synchronizowanie folderów IMAP to tragedia. Widzę że od dawna wszyscy usługodawcy promują IMAP. Jest dokładnie odwrotnie. IMAP to badziew.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: