Program do poczty internetowej Mozilla Thunderbird – Opinia

Poczta programProgram do poczty internetowej – Mozilla Thunderbird. Jest to program do obsługi poczty internetowej, program jest całkowicie bezpłatny.

Ten klient poczty charakteryzuje się kilkoma unikalnymi i bardzo przydatnymi rozwiązaniami takimi na przykład jak obsługa wielu kont pocztowych jednocześnie.

Program pocztowy Mozilla Thunderbird jest rozbudowany opcjonalnie i łatwo go dostosować do własnych potrzeb. Ilość opcji programu trochę wprowadza zamieszanie, szczególnie czasami trudno zrozumieć działanie niektórych opcji.

Poza tym program działa szybko i bezawaryjnie, jest bardzo funkcjonalny.

Obsługa wielu kont pocztowych zapewnia nam wygodę i trzymanie wszystkich danych w jednym miejscu z podziałem na dane skrzynki i adresy internetowe. Jest to dobry program który dzięki swojej rozbudowie stał się jednym z najbardziej popularnych.

Największe jego plusy to oczywiście obsługa wielu kont pocztowych jednocześnie jest on bezpłatny i mocno rozbudowany w opcjach. Minusów programu brak. Zdecydowanie polecamy klienta Mozilla Thunderbird poczty internetowej. Zapraszamy do kolejnych tematów.

2 komentarze

  1. Propose

    Kiedyś go używałem ale od lat już nie stosuję żadnego. Przeglądam pocztę na skrzynce online. Tak samo może być zbieranie danych z wielu choć trudniej wtedy z odpowiedziami z wielu skrzynek. Mozilla pamiętam była jednym z najlepszych programów choć wizualnie szału nie robiła.

  2. Szućko Marcin

    Program sam w sobie jest bardzo dobry do obsługiwania poczty. Natomiast ja rozwiązałem problem wielu skrzynek inaczej. Dodałem przesyłanie z wszystkich na jedno konto z czego dodałem uprawnienia, że mogę odpisywać jak z tych innych kont z tego jednego online. Wada jak net by nie działał to nie ma kopi odebranych już mailów ale to chyba i tak zawsze do tego aby było w online a nie odłączonej sieci przydatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.