Program do przeglądania plików PDF Foxit Reader – Opinia

Reader FoxitProgram do przeglądania plików PDF – Foxit Reader. Jest to darmowy program do przeglądania plików w formacie PDF.  

To dość dobre narzędzie, które oferuje nam przeglądanie plików zarówno w formacie taśmowym czyli przewijanie wszystkich kolejnych stron pliku, jak i wybór przeskoku do kolejnych stron.

Program zapewnia szybie przeglądanie plików w formacie pdf. Co więcej jest to program łatwy w obsłudze.

Jego drobną wadą jest szybkość drukowania treści plików PDF – przetwarza on dane dość wolno na drukarkę. Po za tym warto wspomnieć że Foxit tworzy pakiet także płatnych programów do obsługi PDF – tworzenie pdf, edycja plików pdf i ich treści.

Jest to ciekawy pakiet często aktualizowany któremu warto się przyjrzeć. Program można porównać w działaniu do Acrobat Reader – także w samej jakości. Jednakże Foxit ma taką zaletę, że otwiera dokument w miejscu  czytania gdzie ostatnio się go zamknęło – co jest ogromną zaletą.

Plusem programu jest to, że jest szybki w przegadaniu stron i darmowy. Minus to wolniejsze drukowanie dokumentów. Płaty program ma dodatkowy plus że może edytować pliki pdf i ich treści.

OpiniaJeśli program ma służyć tylko przeglądowi danych zdecydowanie warto wybrać właśnie Foxit Reader. Zapraszamy do kolejnych tematów.

2 komentarze

  1. Damian pisze:

    Obecnie chyba jest to jeden z najlepszych programów do PDF, używałem już wielu ale jak na razie ten jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich. Szkoda że w wersji bezpłatnej nie ma się możliwości edycji dokumentów tego typu. Ale mimo wszystko spełnia on swoje zadanie i to jest całkiem dobre.

  2. Grzesiek Robicz pisze:

    Minęło mnóstwo czasu a nadal ten program jest najlepszy do przeglądania PDF. Super opcja zapamiętywania czytania w ostatnim miejscu, aby uruchamiał się tam, gdzie ostatnio się skończyło czytać. Działa także bardzo szybko a okna są modułowe i to też zaleta. Acrobat jaki jest domyślny jednak nie dosięga mu do pięt. Polecam wszystkim na pewno każdy będzie zadowolony z Fixita.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *