Program do ściągania plików z internetu Flash Get – Opinia

Pobieranie plikówProgram do pobierania danych z internetu Flash Get 3. Jest to program który ułatwia nam pobieranie plików z internetu czyli tak zwany akcelerator.

Na samym wstępie trzeba napisać jego porównanie z poprzednią wersją  2. Wydaje się on bardziej pomieszany, mniej funkcjonalny i wolniejszy. Także zmieniał się interfejs użytkownika. W pozostałych punktach program zachoruje się identycznie.

Dzięki Flash Get możemy pobierać grafikę i inne pliki z internetu, także te z torrentów. Cały program jest prosty w obsłudze, mimo sporej ilości opcji. Można pobierać wiele plików jednocześnie co jest jego zaletą.

Program posiada sztandarowy patent czyli strefę zrzutu – jest to przycisk widoczny zawsze na wierzchu na który po przeciągnięciu linku, zdjęcia czy czegokolwiek dodaje się to do kolejki ściągania. Program jest funkcjonalny przez co i popularny.

Każda jego następna wersja jak do tej pory jest rozszerzana o coraz to nowsze moduły, do końca nas  to nie przekonuje, gdyż program staje się kombajnem. Działanie programu jest proste. Wersja 3 ma niestety pewne błędy polegające na przycinaniu się programu, gdy wiele plików jest w kolejce pobierania.

Po za tym program jest bardzo dobry i go polecamy tym bardziej że jest darmowy. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Jeden komentarz

  1. Kpiński pisze:

    Na pewno był to jeden z lepszych programów do pobierania plików z internetu. Nadal działa i ogólnie sprawdza się nieźle. Nie ma on jednak już tak rozbudowanych możliwości jak Jdowloader najnowszy. A Flasza dobrze wspominam z dawnych lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *