Program do tworzenia animacji Flash SWiSH max – Opinia

Program do FlashProgram do tworzenia animacji Flash –  SWiSH max. Jest to jeden z najbardziej popularnych programów do tworzenia grafiki w formacie flash, czyli (swf). Jest to program o ogromnych możliwościach konstrukcyjnych.

Na rynku animacji flash posiada w zasadzie  jednego realnego konkurenta czyli Macromedia Flash professjonal. SWiSH max jest programem  dość prostym w obsłudze, osoby nawet początkujące będą potrafiły używać funkcji gotowych z programu.

Program do tworzenia animacji flash SWiSH max posiada setki różnego rodzaju gotowych akcji do wyboru. Grafiki tworzy się w nim naprawdę prosto i bardzo szybko. Stosując gotowe przejścia i akcje można stworzyć świetne animacje flash. Co więcej program można nazwać prawdziwym kombajnem do tworzenia animacji.

Na przestrzeni lat pojawiło się wiele uaktualnień programu, ogólnie są coraz lepsze choć w nowszych odsłonach zabrakło funkcji eksportu do formatu gif. W programie dobrze jest posiadać polską wersję językową, inaczej można utonąć w niezrozumiałych opcjach.

Opinia: Program ogólnie nie jest prosty w obsłudze  – proste jest używanie i tworzenie w nim stosując gotowe przejścia i akcje a nie budowanie nowych indywidualnie. Mimo wszystko jest to chyba najbardziej przyjazny program dla twórców animacji flash.

Cena programu także w porównaniu z jego innowacją jest atrakcyjna  i niezbyt wygórowana.  W programie można odtwarzać prace i korygować je na bieżąco.

Największe plusy to setki gotowych przejść i akcji jakie można stosować do swoich wyrobów. Atrakcyjna cena i intuicyjność programu. Minus to brak dokładnego opisu opcji przydatnych dla użytkowników niezaawansowanych. Polecamy program do tworzenia animacji Flash – SWiSH max. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *