Program do tworzenia i edycji filmów Ulead Video Studio – Opinia

Program do filmówProgram do tworzenia i edycji filmów Ulead Video Studio.

Jest to płatny program do profesjonalnego tworzenia filmów i edycji plików wideo. Program oferuje bardzo wiele rodzajów akcji do zmiany poszczególnych klatek lub fragmentów.

W programie można tworzyć ładne prezentacje ze zdjęć w formie filmów, można dodawać podkłady muzyczne i przejścia z bardzo licznego asortymentu.

Ulead Video Studio jest programem o średnim stopniu trudności obsługi, jednakże dość szybko można się w nim odnaleźć na zasadzie prób i błędów oraz testów.

Program sprawia dobre wrażenie, pokazuje pracę na osi czasu, oferuje podgląd tworzonej pracy oraz łatwość zmiany danych akcji, dzięki widoczności na osi czasu danych fragmentów produktu.

Program Ulead Video Studio posiada sporo opcji i możliwości, jest bardziej zaawansowany. Opinia: Cena produktu jest przeciętna, to znaczy że dopuszczalna jest względem jego jakości.

Sam program sprawia miłe wrażenie, wymaga włożenia czasu aby się nauczyć jego obsługi ale oceniamy do na produkt warty do zainteresowania. W programie można tworzyć prezentacje filmów jak i inne pokazy. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *