Program do zamykania i kasowania plików Unlocker – Opinia

Program do plikówProgram do operacji zamykania i kasowania plików – Unlocker. Jest to mały ale niezwykle przydatny program na komputerze. Dzięki niemu z łatwością poradzimy sobie z niesfornymi plikami, które nie chcą się poddać naszym operacją.

Unlocker pomaga nie tylko zamykać pliki które są niby wykorzystywane przez jakąś aplikację ale także kasować takie pliki jeśli nie udaje nam się tego zrobić w inny sposób.

Na pewno każdemu się już zdarzyło że nie można było usunąć jakiegoś pliku na komputerze i pojawiała się odmowa dostępu.

Ten program został skonstruowany właśnie do takich celów. Wybieramy z okna zadania działanie na konkretny plik i problem z głowy. Program działa nadrzędnie nad procesami,  dlatego  żadne pliki nie mogą się oprzeć jego działaniu.

Opinia: Program pomaga usuwać stare i zbędne pliki z blokadą. Jest to przydatne i proste w obsłudze narzędzie. Jego zalety to przesuwanie, kasowanie i zamykanie oraz zmienianie nazw plików, do których normalnie możemy nie mieć dostępu lub są aktualnie wykorzystywane.

Plusy programu to fakt że jest on darmowy, prosty w obsłudze i działa bardzo sprawnie. Minusów programu brak. Polecamy wszystkim program do obsługi plików Unloceker. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *