Program JDownloader do pobierania plików – Opinia

Akcelerator plikówProgram do pobierania plików z internetu  – JDownloader. Jest to bardzo dobry program do pobierania wszelkich plików z internetu, pobiera on z wszystkich popularnych hostingów na pliki. 

Obsługuje on kilkadziesiąt hostingów i program w dodatku jest całkowicie darmowy.

Co więcej program posiada także możliwość pobierania plików z pauzą o ile serwery na to pozwalają, gdzie zostały już zapoczątkowane pobierane pliki. Program jest bardzo prosty w obsłudze i posiada ręczną aktualizacje własnych komponentów. Może pobierać on kilka plików jednocześnie, możemy sterować prędkością pobierania plików oraz je kolejkować.

Program do pobierania plików JDownloader potrafi sam zbierać linki przechwycone do schowka i ładować je do pobierania. Program posiada bardzo rozbudowane opcje programowe, możemy go dostosować do naszych potrzeb, na przykład gdy pliki zostaną pobrane program potrafi wyłączyć komputer jeśli tego będziemy chcieli.

Program sam odróżnia linki aktywne od już wygasłych. Co więcej on sam rozpakowuje ściągnięte pliki usuwając ich paczki gdy tego wymagamy. Wybieramy gdzie ma zapisywać wszystkie pliki automatycznie lub ręcznie. Program działa bardzo szybko.

Plusy programu:jest darmowy, szybki i niezawodny. Minusem jest fakt że nie przepisuje automatycznie kodów z obrazków do pobierania (tego jednak nie posiada też żaden inny program). Polecamy wszystkim program JDownloader do ściągania plików z internetu. Zapraszamy do kolejnych artykułów, testów i opinii.

2 komentarze

  1. Tortilla pisze:

    Ten program jako manager pobierania plików z internetu jest chyba obecnie najlepszym. Ma multum funkcji i możliwości. Ma swoje wady że na przykład pauza działa jako spowolnienie do pobieranych plików ale nie wystartują nowe czyli brak maxu pobierania – lub ja nie mogę go znaleźć. Ale i tak to jest najlepsze narzędzie na tą chwilę, inne nie dorastają mu do pięt. Szkoda że w zbieraczu linków nie ma tylko ramki nazwy też pliku a dopiero potem jest możliwość zmiany.

  2. Borowiak pisze:

    Moim zdaniem nie ma lepszego programu do pobierania plików z Internetu niż właśnie jdownloader. Chyba nawet jak on powstał w wersji 2 to inne grupy przestały robić już takie maszyny. Powstają jeszcze programy ale już żaden raczej nie będzie dorastał temu w możliwościach do pięt. Moim zdaniem także nie ma innego lepszego niż ten.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *