Program kalendarz i terminarz Mozilla Sunbird – Opinia

Program terminarzProgram – Mozilla Sunbird służy jako kalendarz a zarazem terminarz. W programie ustawia się na kalendarzu wydarzenia oraz zadania jakie dotyczą wybranego przez nas dnia.

W programie można ustawić widok dzienny, godzinny, miesięczny lub tygodniowy. Program Mozilla Sunbird działa w języku polskim i jest bardzo prosty w obsłudze. Posiada bardzo przyjemną szatę graficzną a samo jego używanie jest niezwykle proste i wygodne.

Program na pewno pomoże uporządkować obowiązujące terminy jak i zaplanować swój czas, tak aby o niczym nie zapomnieć. Bardzo fajną opcja jest funkcja przypominania o zadaniach i wydarzeniach.

W funkcji tej jednak istnieje pewien szkopuł, mianowicie działa ona tylko wtedy gdy program jest włączony. Gdy program jest wyłączny i zapomnimy go włączyć nie otrzymamy komunikatu przypominającego o zbliżającym się terminie.

Program Mozilla Sunbird jest bardzo dobrem rozwianiem gdyż łączy on funkcje kalendarza jak i terminarza. Sam działa bardzo szybko bez żadnych problemów, jest stabilny. Zdecydowanie jeśli ktoś poszukuje programu który będzie działał jak kalendarz, gdzie można zapisywać na nim swoje notatki to będzie to idealne narzędzie.

Wszystkie jego cechy zdecydowanie wpływają na to że warto polecić program Mozilla Sunbird. Zapraszamy do pozostałych tematów, testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *