Program menadżer plików Unreal commander – Opinia

Manager plikówDarmowy program do obsługi plików na dysku – Unreal commander. Jest program który powstał jako alternatywa kultowego programu Total Commander – czyli programu do zarządzania plikami na dysku twardym komputera i jego nośnikach.

Unreal Commander to program zbudowany identycznie, na tej samej zasadzie, są w nim rozległe funkcje i działanie. Dla osób które korzystały z Totala nie będzie z obsługą Unreala żadnych problemów.

Program posiada odrobinę miej możliwości niż jego płatny konkurent, ale jakościowo mu w niczym nie ustępuje.  Do programu jest bardzo wiele wtyczek i dodatków pozwalających stworzyć z niego prawdziwy kombajn, do zarządzania już nie tylko plikami na dysku ale i w internecie.

Program Unreal Commander jest stworzony aby łatwo obsługiwać nasze dyski, widzimy dowolną ich ilość jednocześnie.

Dzięki temu programowi nasza praca, poszukiwania i zmiany wykonywane są błyskawicznie. Program jest mocno rozbudowany opcjonalnie, w funkcjach można dużo znaleźć ciekawych opcji i całkowicie spersonalizować program do własnych potrzeb.

Program łatwo obsługiwać i prawdopodobnie jeśli ktoś spróbuje już zawsze będzie go używał, jest to bardzo duża wygoda. Program działa ze spolszczeniem.

Jego zaletami jest to że jest darmowy, szybki, funkcjonalny oraz dobrze spolszczony. Minusów programu brak. Zachęcamy wszystkich do korzystania z tego programu. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *