Program wirtualny serwer Webserv 2.0 – Opinia

Wirtualny serwer na komputerze, program – Webserv 2.0. Jest to program całkowicie darmowy, który można pobrać z internetu, jest w języku polskim co bardzo ułatwia pracę. Program jest serwerem, uruchamia z naszego komputera prawdziwy serwer na którym chodzą strony www.

Webserv posiada serwer Apache oraz PHP nowsze od 5, także nowe kodowania baz danych SQL. Webserv 2 jest świetnym programem do testowania swoich strona www przed wystawieniem ich do prawdziwego internetu.

Jest to bardzo dobre narzędzie do udostępniania zasobów znajomym a także tworzenia prawdziwego serwera internetowego z naszego komputera. Posiadamy liczne opcje, bazy danych, logi i raporty.

Jest to program bardzo prosty w obsłudze w porównaniu z innymi konkurentami. Co więcej jest to program niezawodny. Ogólnie program jest bardzo funkcjonalny i szybki w działaniu.

Program do tworzenia lokalnego serwera Webserv 2 ma takie zalety jak: Darmowy, bardzo szybkie działanie, prosty w obsłudze, po polsku, wszystkie niezbędne funkcje do stworzenia prawdziwego serwera wirtualnego.

Minusem jest to że nie był on aktualizowany już od bardzo dawna i powoli część jego opcji robi się mało przydatna.

Mimo wszystko do testów strona lub lokalnego hosta jest wystarczający. Polecamy ten program. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *