Program wirtualny serwer Webserv 2.0 – Opinia

Wirtualny serwer na komputerze, program – Webserv 2.0. Jest to program całkowicie darmowy, który można pobrać z internetu, jest w języku polskim co bardzo ułatwia pracę. Program jest serwerem, uruchamia z naszego komputera prawdziwy serwer na którym chodzą strony www.

Webserv posiada serwer Apache oraz PHP nowsze od 5, także nowe kodowania baz danych SQL. Webserv 2 jest świetnym programem do testowania swoich strona www przed wystawieniem ich do prawdziwego internetu.

Jest to bardzo dobre narzędzie do udostępniania zasobów znajomym a także tworzenia prawdziwego serwera internetowego z naszego komputera. Posiadamy liczne opcje, bazy danych, logi i raporty.

Jest to program bardzo prosty w obsłudze w porównaniu z innymi konkurentami. Co więcej jest to program niezawodny. Ogólnie program jest bardzo funkcjonalny i szybki w działaniu.

Program do tworzenia lokalnego serwera Webserv 2 ma takie zalety jak: Darmowy, bardzo szybkie działanie, prosty w obsłudze, po polsku, wszystkie niezbędne funkcje do stworzenia prawdziwego serwera wirtualnego.

Minusem jest to że nie był on aktualizowany już od bardzo dawna i powoli część jego opcji robi się mało przydatna.

Mimo wszystko do testów strona lub lokalnego hosta jest wystarczający. Polecamy ten program. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.