Program wysyłający grafikę JUploader – Opinia

Program wysyłającyProgram wysyłający grafikę na hostingi zdjęć – JUploader. Jest to bardzo prosty i mały program do wysyłania wszelkiej grafiki w dowolnym formacie i rozszerzeniu na popularne hostingi zdjęć.

Obsługuje między innymi takie popularne serwery grafiki jak ImageShack, VPX, SpedShare – obecnie podczas testowania 7 różnych hostingów. Jest to program który posiada wiele opcji mimo swojej prostoty. Program może być w dowolnej wersji językowej.

Jest to bardzo mało popularny program ale zdecydowanie jeden z najlepszych tego typu. Program po wysłaniu zdjęć wyświetla linki do dowolnej lokalizacji, linki bezpośrednie do grafiki, na fora, miniaturek z linkiem – co chcemy, mamy wszystko do wyboru.

Aby wysłać grafikę wcale nie trzeba otwierać przeglądarki internetowej. Jest to bardzo szybki i bezawaryjny program. JUploader posiada możliwość robienia zrzutów ekranu oraz wiele skórek wyglądu. Program jest całkowicie darmowy.

Plusy JUploader: Darmowy, bardzo szybki, bardzo prosty w obsłudze, bez awaryjny, o szerokich zastosowaniach. Minusów samych w sobie nie ma, przydało by się jednak obsługiwanie większej ilości serwisów oraz zdecydowanie opcja logowania na serwisy gdzie mamy swoje konta. Polecamy ten program. Zapraszamy do pozostałych artykułów, testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *