Przeglądarka internetowa Firefox – Opinia

Przeglądarka FirefoxPrzeglądarka internetowa Firefox. Jest to jedna z najbardziej popularnych przeglądarek na świecie, wydanej przez  Mozilla . Firefox słynie z tego że posiada rozbudowane opcje programowe oraz bardzo dużą rzeszę dodatków do przeglądarki.

Jest to przeglądarka którą łatwo się obsługuje, i działa szybko. Kolejne wydania firefox  są coraz lepsze – tutaj szczególnie chodzi o uruchamianie się przeglądarki oraz pracę na wielu zakładkach jednocześnie jak i całą jej funkcjonalność.

Przeglądarka ma wygląd i rozlokowanie komponentów klasyczne, ale możemy je zmieniać stosując odpowiednie wtyczki.  Firefox traci na popularności coraz bardziej na rzecz Google Chrome która jest także równie szybka w działaniu i teoretycznie bardziej przejrzysta.

Przeglądarka ta ma nadal kilka patentów unikatowych, tutaj głównie chodzi o niektóre wtyczki i ustawienia wewnętrzne programu. Bezpieczeństwo przeglądarki jest duże, są częste aktualizacje całego modułu firefox.

Opinia: Przeglądarka internetowa Firefox ma problem dość często występujący polegający na jej zacinaniu się. Wtedy trzeba ją zamknąć i otworzyć ponownie, gdyż zacinają się strony na długi czas. Przeglądarka zużywa sporo pamięci wirtualnej.

Jest to dobry produkt i bardzo porównywały w jakości do od Google Chrome. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *