Przeglądarka internetowa Google Chrome – Opinia

Przeglądarka internetowa GooglePrzeglądarka internetowa – Google Chrome. Jest to przeglądarka napisana z użyciem najnowszych technologi. Przeglądarka jest bardzo prosta w obsłudze i szybka w działaniu.

Szybkość jej otwierania oraz ładowania stron jest błyskawiczna. Przeglądarka posiada większe okno widoku strony niż inne przeglądarki internetowe.

Do przeglądarki Google Chrome można pobrać z internetu dosłownie tysiące dodatków i rozszerzeń. Sama przeglądarka ma nowoczesny wygląd. Co więcej przeglądarka ta integruje się z zakładkami google. Opcje wewnętrzne programu są średnie – nie ma ich zbyt wiele.

Przeglądarka Google posiada narzędzia dla programisty, czytniki kodu stron i inne przydatne  moduły do pracy na witrynach internetowych.

Okno adresu w przeglądarce jest zarówno jej polem wyszukiwania, można dynamicznie dostosowywać i przeciągać zakładki.  Cały program robi bardzo dobre wrażenie. Posiada jeszcze jedną cechę bardzo przydatną po serfowaniu w internecie – strona domyślna jest zbiorem 9 najczęściej odwiedzanych stron.

To ustala się automatycznie, także mamy nad tym kontrolę, a jeszcze dokładniejszą po zastosowaniu odpowiedniej wtyczki do większej segregacji miejsc wyboru. Do samego programu istnieje dziesiątki tysięcy wtyczek jakie można pobrać z internetu jakie rozbudują jej możliwości. Jest to bez wątpienia jedna z najczęściej obecnie wybieranych przeglądarek na komputery.

Przeglądarka internetowa Google Chrome jest bardzo dobrym produktem który polecamy. Zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

2 Comments

  1. Beata pisze:

    Chcesz sobie zepsuć nerwy i spowolnić na maxa system operacyjny to ta przeglądarka to zapewnia…

    1. W testach szybkości spośród najpopularniejszych przeglądarek jest jedną z najszybszych. U mnie przykładowo Chrome działa znacznie szybciej niż Firefox. Warto zobaczyć czy w opcjach przeglądarki jest zaznaczone lub odznaczone przyspieszenie sprzętowe. Raz pomaga a raz wręcz odwrotnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *