Rakietka do tenisa stołowego Redox TT 501 i 502 – Opinia

Rakietka Redox tenis stołowyRakietka do tenisa stołowego Redox TT 501 i 502. Te dwa modele są identyczne, różnica polega tylko na rodzaju rączki – w przypadku Redox 501 wklęsły a w 502 anatomiczny.  Jest to rakietka przeznaczona do gry w tenisa stołowego o gumach ITTF 8088.

Parametry jakie zostały podane przez producenta to szybkość 9/10, rotacja 9/10 i kontrola 6/10 punktów na 10 możliwych – do tych parametrów będzie jeszcze odniesienie w artykule. Rakietka Redox TT501/502 to dobry sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie względem  jakości. Posiada 3 gwiazdki na 5 możliwych w kwestii jakości całości wykonania.

Rakietka do tenisa stołowego Redox zbudowana w desce na sklejce 5 warstwowej o grubości 6,3 mm. Co więcej podkład to 2 mm. Rączka rakietki jest w przypadku 501 wklęsła a w 502 anatomiczna  z wydrążonym otworem na rączce. Wydrążona rączka zapewnia dobre przeniesienie ciężaru na blat podczas gry i mniejszą jej wagę całkowitą. Jest to system wzmacniający atak.

Rakietka do tenisa stołowego Redox TT 501 i 502  sprawdza się dobrze w grze i ma odczuwalną wagę, co przekłada się na jej szybkość. Gumy  w stanie nowości są bardzo dobrze ciągnące piłkę – mocno rotacyjne. Po sezonie gry jednakże się znacznie wycierają – to co prawda nie utrudnia gry w dużym stopniu. Produkt traci na rotacji przez to że zastosowano do niej słabe jakościowo okładziny.

Sama rakietka jest dość ciężka, około 200 gram, dla jednych osób może być to jej zaleta – jest to uzależnione od sposobu gry i przyzwyczajeń. Głównie nadaje się do ataku, ale radzi sobie także dobrze w obronie. Opinia:  Rakietkę można zdecydowanie polecić do gry rekreacyjnej, jej cena jest atrakcyjna.

Warto wybrać ten model jeśli ma się zamiar kupić coś pośredniego między profesjonalną a drogo wychodzącymi traktowanymi jako zabawki. Jest to coś pośredniego  z średniej półki klasy średniej rakietek do tenisa stołowego. Parametry względem sprzętu profesjonalnego – Szybkość 6, Rotacja 5, Kontrola 6 na 10 możliwych. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: