Rakietka Donic CarboTec 100 do tenisa stołowego – Opinia

Rakietka donic carbotecRakietka do tenisa stołowego firmy Donic o modelu CarboTec 100, to najwyższy model linii CarboTec. Według opisu producenta posiada ona 120/100 prędkości, rotacja 100 oraz kontrola 80. Rakietka jest złożona z deski wykonanej z karbonu oraz okładzin Donic Liga.

Podkład okładzin to 2,3 mm. Producent pisze że rakietka jest do ataku o kategorii Off +. Rączki rakietki dostępne to anatomiczna lub wklęsła – rakietka posiada technologię QRC – czyli szybkiej zmiany okładzin.

Rakietka jest dość lekka, przez co łatwo nią manewrować podczas gry. Jej uchwyt jest bardzo wygodny i się nie ślizga. Największą wadą rakietki jest przekłamanie producenta co do jej szybkości. Rakietka nie ma 120/100 szybkości a nawet rakietka wcale nie jest szybka – jest to wolna rakietka, która posiada maksymalnie prędkość 7/10. Cena rakietki jest jej ogromną wadą – jest to sprzęt zdecydowanie za drogim względem jakości.

Rakietka CerboTec Donic 100 ma rotację nie przekraczającą 80/100, kontrola rakietki to wartość bardzo umowna więc można przyjąć że ma taką jak jest opisana przez producenta. Jest to rakietka o sztywnej i twardej dece. QRC – system do którego pasują praktycznie tylko okładziny firmy Donic, także nie jest najlepszym rozwiązaniem, szczególnie jeśli ktoś chce wymieniać bardzo często okładziny.

Sama rakietka w uchwycie robi dobre wrażenie – niestety podczas gry nie zachowuje się tak jak opisuje producent.

Opinia: Rakietka jest wolna i spowalnia piłkę więc nie nadaje się do agresywnego ataku, bardziej jest nastawiona do obrony lub gry wszechstronnej typu ALL. Według naszej oceny Donic CerboTec 100 jest produktem nietrafionym a także mającym bardzo duże przekłamania w opisie producenta.

Sama cena produktu także jest niedopuszczalnie wysoka. Dlatego odradzamy ten produkt. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: