Randki w internecie – zalety i wady

RandkiW obecnych czasach można wyróżnić bardzo wiele różnego rodzaju randek. Mogą być to randki tradycyjne czyli te jakie obywają się fizycznie przez spotkanie na żywo, jak i te w sieci.

Randki w sieci czyli za pomocą różnego rodzaju połączeń, szczególnie internetowych to obecnie bardzo częsta forma spędzania wspólnie czasu. Randki w sieci czyli internetowe można określić jako wstęp do spotkania się na żywo lub tylko niewinne flirty z nieznajomymi w internecie.

Randki w internecie i sieci – to bardzo popularna forma spędzania czasu jak i poznawania nowych osób. Randki w sieci jednak mają swoje dobre i złe strony. Na pewno trzeba sieci wirtualne jak i sam internet względem randek traktować z wielką rezerwą, aby się nie zawieść.

Plusem randek internetowych jest przede wszystkim to że można poznać nowe osoby bez wychodzenia z domu. Także ogromną zaletą jest fakt że mamy dostęp natychmiastowo do teoretycznie osób wolnych i poszukujących także nowych znajomości.

Do pozytywnych cech randek w sieci trzeba zaliczyć możliwość kontaktowania się z innymi osobami bez względu na miejsce zamieszkania. Teoretycznie randki w internecie nie mają ograniczeń co do miejsca zamieszkania, na żywo by się nigdy nie poznało tyle osób co w internecie. Randki w sieci jednak mają też i złe strony.

Największe negatywy randek w sieci to fakt że kontakty nie są naturalne i indywidualne. Osoby na randce w internecie przeważnie prowadzą takie same rozmowy z wieloma innymi osobami. Trudno być jedyna osobą w internecie, co więcej nie widzi się osoby z którą się prowadzi rozmowę.

Fotografie personalne mogą być wymyślane i fikcyjne. Często także sam fakt na pokazanie zdjęć może być czynnikiem polegającym na wybieraniu tylko wizualnym osób do rozmowy a nie skupianiu się na tym co dana osoba reprezentuje. Takie czynniki powodują wypłycanie się związków i kontaktów.

Warto wspomnieć że randki w sieci sumując ich dobre i złe strony i tak są atrakcyjną formą. Warto jednak starać się podchodzić do wszystkiego co jest w internecie z dużą rezerwą, bez nastawiania się na same sukcesy.

Konieczne jest spotkanie się na żywo i gdy się sobie przypadnie do gustu kontynuowanie znajomości już w realnym świecie. O randkach w sieci i internecie warto przeczytać więcej. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *