Regulamin ToTematWszystkie treści w serwisie ToTemat oraz zdjęcia i filmy są w całości chronione międzynarodowymi prawami autorskimi i innymi prawami. Zabrania się ich kopiowania i powielania do dalszej dystrybucji, bez zgody serwisu. Wszelkie prawa zastrzeżone © copyright.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze publikacje były wysokiej jakości merytorycznej. Wymaga to długiej i ciężkiej pracy, dlatego prosimy ją uszanować.

Jeśli w jakiejś publikacji znajduje się nieścisłość, braki merytoryczne lub błędy – prosimy nas o tym powiadomić na adres redakcja@totemat.pl. Ponownie zweryfikujemy jej treść i postaramy się to poprawić. Bardzo prosimy przy takim zgłoszeniu wskazać, co jest powodem zgłoszenia. To pomoże zająć się bezpośrednio wskazanym problemem, oraz jego weryfikacją i naprawą.

1.Publikacje autorów są subiektywne, mogą być traktowana wyłącznie jako zdanie ich twórcy. Kładziemy duży nacisk, aby były merytoryczne i oparte na potwierdzonych faktach oraz licznych źródłach danych. Publikacje wynikają z faktycznej znajomości danych tematów, oraz przedmiotowych doświadczeniach.

2. Serwis nie ponosi bezpośredniej odpowiedzialności, za treści zamieszczane przez użytkowników. Staramy się, aby wyświetlana i akceptowalna zawartość – zawsze była zgodne z ogólnie pojętą netykietą internetową oraz polskim prawem. Z tego powodu wiadomości są moderowane i akceptowane, przed ich wyświetleniem publicznym.

Jeśli któraś treść, nie spełnia tych wymogów – prosimy o informację. Postaramy się ją zweryfikować. Treści łamiące zasady netykiety oraz prawa – będą kasowane z serwisu.

4. Serwis ToTemat nie przekazuje i nie udostępnia żadnych informacji, oraz danych osobowych użytkowników podmiotom trzecim. Państwa dane w tym serwisie, nigdy nie zostaną udostępnione dalszym podmiotom. Nie będą również stanowić żadnej formy dystrybucji ani handlu. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności. Nie śledzimy swoich użytkowników.

5. Serwis ToTemat, nie wysyła automatycznie żadnych wiadomości i powiadomień do swoich użytkowników.

6. Jeśli mają Państwo pytania związane z danymi tematami na stronie, prosimy je zadawać w komentarzach do tych tematów. Jest to najprostsza forma do uzyskania odpowiedzi. Prosimy ich nie wysyłać na nasze ogólne adresy kontaktowe.

7. Każdy artykuł na naszej stronie można ocenić w komentarzu. Można napisać o jego przydatności i jakości merytorycznej. W przypadku oceny negatywnej, warto napisać co jest tego powodem – czego zabrakło w tym artykule. Informacje zwrotne są anonimowe. Dzięki nim, będziemy mogli poprawić dla Państwa treść takich artykułów. W przypadku braku informacji (powodów), ocena zostanie skasowana – bo nie będzie posiadała żadnego punktu odniesienia. Zależy nam na wysokiej jakości artykułów.

8. Pisząc komentarz na stronie artykułu, nie ma wymogu podawania żadnych danych osobowych. Wprowadziliśmy zasadę, że można skomentować artykuł nawet bez podawania podpisu oraz własnego maila. System nada automatycznie określenie jako “Anonim” bez żadnych dodatkowych danych. Warto jednak pamiętać, że w takim przypadku nie otrzyma się powiadomienia o ewentualnej odpowiedzi na komentarz w przypadku subskrypcji. Powodem tego jest brak odniesienia do adresu zwrotnego.

9. Jeśli podczas pisania komentarza nie wypełni się pola “adres e-mail” – komentarz nie pojawi się automatycznie widoczny na stronie. Będzie widoczny dopiero po akceptacji przez moderatora. W przypadku podania “adresu e-mail” – komentarz będzie automatycznie widoczny dla piszącego, ale nadal czekający na akceptację moderatora. Pole “adres e-mail” – jest w pewnym sensie odniesieniem do pamięci wewnętrznej w Państwa przeglądarce. Wszystkie komentarze, bez znaczenia na wypełnione rubryki są zapisane. Prosimy się nie martwić, jeśli się nie pojawiły się natychmiastowo widoczne na stronie.

10. Kanał filmowy ToTemat na YouTube jest powiązany z serwisem ToTemat. Jednakże zawarte w publikacjach informacje, są względem siebie uzupełniające. Nie jest to dokładnie ta sama zawartość, w przypadku obu tych źródeł. Te formy przekazu, są zazwyczaj wzajemnie uzupełniające dane zagadnienie. Dlatego filmy są osadzane w artykułach, a w filmach jest informacja o dostępnym artykule.

11. W przypadku pytań związanych z funkcjonowaniem serwisu, których nie wyczerpuje regulamin i polityka prywatności – prosimy o skorzystanie z opcji kontaktowych. Postaramy się odpowiedzieć na takie zapytania w najszybszym możliwym terminie.

12. Jeśli jakiś użytkownik chciałbym zamazać lub zmienić swoje dane (przykładowo komentarz). Prosimy o taką informację z adresu – powiązanego z elementem wskazanym do edycji. Jest to wystarczająca weryfikacja, do pomocy w takim działaniu. Pomożemy w anonimizacji, edycji lub wymazaniu tych danych.

13. ToTemat jest otwarty na szeroko pojętą współpracę. Stawiamy jednak na całkowitą transparentność, oraz uczciwość względem naszych widzów i czytelników. Więcej informacji na stronie współpraca.

14. Więcej dodatkowych informacji o ToTemat, a także naszej misji i celach działaniach – znajduje się na stronie O NAS.

Zapraszamy do aktywnego korzystania z serwisu
Zespół twórców ToTemat.