Regulowany stolik – biurko pod laptopa model 5010 – Opinia

Stolik pod laptopRegulowany stolik – biurko o nazwie modelu 5010. Jest to dość szerokiego zastosowania mebel o zmiennej regulacji wysokości profilowanego blatu.

W ofercie są dwa typu okleiny – ciemna w brązie oraz jasna na wzór buczyny. Waga całego biurka mieści się w przedziale 8 kg.

Biurko ma wszystkie blaty pokryte laminatem na płycie. Pozwala na 4 regulacje wysokości górnego blatu wraz z podwójnym zabezpieczeniem na każdej z nóg. Regulacja wysokości mieści się w przedziale 67 , 76, 88 i 93 cm. Całość stolika jest zawieszona na 4 kółkach z tworzywa sztucznego, dwa z nich mają blokady ruchu.

Nogi są wykonane z cienkiego metalu. Górny blat stoliku model 5010 ma wymiary 42×65 cm a każda z płyt grubość około 2 cm. Dolna podstawa jest w wymiarach 30×45 cm. Całość podstawy biurka to 50×53 a skrajnie 65×50 cm.

Ogólne wykonanie stolika można określić jako dość dobre. W cienkich rurkach usztywniaczem wysokości blatu poza zabezpieczeniami są plastikowe wkładki – nie są one jednak problematyczne. Dolna półka jest mocowana na wkręty – oczywiste jest, że ma to określoną wytrzymałość.

Postawienie zbyt ciężkiego czegoś na tym dolnym blacie może równać się z wyrwaniem kawałka płyty wraz z wkrętem – bezpieczna waga mieści się jednak do około 5 kg naszym zdaniem.

Górny blat posiada profil ułatwiający korzystanie z biurka. Mocowany jest on także na wkręty do płyty od spodu – przez co można stawiać na nim o wiele cięższe rzeczy. Jest to dość miękka powierzchnia przez co możną ją wgnieść gdy postawi się coś mocniej twardego. Mimo wszystko biurko oceniamy jako towar dobry i warty uwagi. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *