Rodzaje pocałunków

Całusy rodzajePocałunki czyli dowody przyjaźni, miłości lub zainteresowania erotycznego mają bardzo bogatą formę wykonania. Bez problemu da się wyróżnić kilka rodzajów pocałunków które są odpowiednie do danych sytuacji.

Najbardziej typowe pocałunki są to oczywiści dwojga zakochanych ludzi, które także dzielą się na liczne grupy. Najmniej popularny pocałunek to pocałunek pożegnalny.

Jakie są rodzaje pocałunków:

Pocałunki Miłosne – jest to zazwyczaj całowanie się w usta, długie i przeciągłe. Często podczas nich występuje przymrużenie oczu. Miłosne są to pocałunki jeszcze bez zabarwienia erotycznego, są to po prostu pocałunki tylko i wyłącznie dla osoby która nam się bardzo podoba lub z którą zazwyczaj się jest w parze.

Są to pocałunki oznajmujące że się kocha tą osobę, często jest to seria krótkich pocałunków w usta lub kilka bardzo głębokich. Pocałunki te charakteryzują się namiętnością oraz delikatnością wraz z łaknieniem czegoś na wzór smaku drugiej osoby.

Pocałunki erotyczne – są to pocałunki o zabarwieniu erotycznym, w ich formule występuje napięcie. Często także jest to pocałunek w usta lecz bardzo przeciągły, mocno dociskający. Bardzo często jest to pocałunek z języczkiem.

Także do tego typu pocałunków zalicza się całowanie w szyję oraz inne części ciała, czyli jak najbardziej i te miejsca intymne. Pocałunki te są jak się wspomniało z napięciem wiec i nerwowe szybko błądzące w poszukiwaniu coraz nowszych doznań.

Pocałunek przyjacielski – jest to pocałunek zarówno na przywitanie jak i pożegnanie. Pocałunki tego typu charakteryzują się brakiem jakiegoś napięcia. Zazwyczaj miejsce takiego pocałunku to policzek, rzadziej usta.

W tego typach pocałunkach czasami zdarza się pocałowanie w rękę – ale nie jest to odpowiedni akt okazania przyjacielstwa. Od takich pocałunków raczej nikomu się nie zrobi gorąco gdyż są to zwykłe pocałunki w formie okazywaniu bliskości na stopie znajomości.

Pamiętajmy że całowanie ma wiele form. Jedna osoba może całować różnie nawet tą samą osobę, wszystko zależy od nastrojów i danej sytuacji. Każda para przerabia pocałunki miłosne, erotyczne i przyjacielskie i nie ma w nich ewolucji na coraz to wyższe poziomy.

Pocałunków erotycznych jak i miłosnych można się uczyć i je doskonalić – ale jest to związane tylko i wyłącznie z poznaniem preferencji osoby całowanej. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.