Rodzina Monet – bestseller, który warto przeczytać

Rodzina Monet“Rodzina Monet” Weroniki Marczak to seria książek, która zyskała tłumy oddanych fanów, osiągając gigantyczny sukces wydawniczy.

Obok książek z tej serii nie można po prostu przejść obojętnie! Ukoronowaniem sukcesu autorki była z pewnością gala Bestsellerów Empiku, podczas której Weronika Marczak odebrała nagrodę dla Pisarki Roku. O czym jedna opowiada “Rodzina Monet” i dlaczego warto przeczytać książki z tej serii?

Seria książek “Rodzina Monet”, o czym opowiada?

Książka Rodzina Monet tom 1 to pełna przygód historia nastoletniej dziewczyny o imieniu Hailie, która tracąc w wypadku samochodowym mamę oraz babcię musi zmierzyć się z nową rzeczywistością. Wkraczając do świata swoich starszych braci, musi liczyć się z czyhającymi na nią niebezpieczeństwami, mając jednak świadomość tego, że mężczyźni nie pozwolą nikomu skrzywdzić swojej młodszej siostry.

Dziewczynie bardzo ciężko jest przyzwyczaić się do zasad panujących w nowym domu, co mocno wpływa na jej psychikę, przez co czuje się bardzo samotna. Choć może mieć wszystko, o czym marzy niejedna nastolatka z uwagi na zamożność swojego opiekuna prawnego, to jednak brakuje jej tego, czego zaznała w swoim rodzinnym domu, a mianowicie miłości.

Czy z biegiem czasu Hailie uda się zaaklimatyzować w nowym miejscu i porozumieć z przyrodnimi braćmi? Odpowiedź na to pytanie możemy znaleźć oczywiście w kolejnych seriach Rodziny Monet.

Dlaczego warto przeczytać ten bestseller?

Wszystkie tomy “Rodziny Monet” opowiadają o okresie dojrzewania, a także o radzeniu sobie z przeciwnościami losu, czyli o problemach, które towarzyszą praktycznie każdej nastoletniej osobie. Autorka w książkach porusza tematykę relacji z najbliższymi, kładzie mocny nacisk na więzy rodzinne.

Nie ma się w zasadzie czemu dziwić, iż książka ta stała się w ostatnim czasie prawdziwym bestsellerem. Historia głównej bohaterki (czasem smutna, czasem wesoła) jest bardzo wciągająca i czytając pierwszy tom serii, ma się ochotę przeczytać kolejne tomy, z których można wyciągnąć kilka istotnych życiowych lekcji.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: