Składanki muzyczne – bezpłatna muzyka

Bezpłatna muzykaSkładanki muzyczne są całkowicie bezpłatne i oparte na licencji Creative Commons, można je odtwarzać w dowolnych miejscach bez konieczności wnoszenia opłat do organizacji zajmujących się ochroną praw autorskich i zbierających z tych tytułu opłat.

Muzykę tą można używać do celów komercyjnych i prywatnych bez konieczności uznawania prawa autorskich. Można ją odtwarzać w lokalach, sklepach, imprezach, publicznie czy w domu bez żadnych opłat i obwarowań prawnych (Nie wymaga opłat do ZAIKS, STOART, ZPAV itp.).

Na skład tych utworów wchodzą wszelkie gatunki muzyczne, wybrane są takie jakie uważamy za ciekawe oraz spełniają powyższe założenia. Składanki są podzielone na kilka części trwających około godziny czasu. W każdej części można znaleźć mieszane gatunki muzyczne od muzyki filmowej, rockową, instrumentalną po elektroniczną.

Muzyka jest opata na utworach dostępnych dla twórców filmów na YouTube. Do odtwarzania prywatnego można ją pobrać. Przy publicznych odtwarzaniach powinna byś strumieniowania z tego oryginalnego materiału na YouTube. Zapraszamy do dodania ich do playlist oraz słuchania i odtwarzania.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasz Facebook i YouTube!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: