Sklep Biedronka – Opinia

Biedronka opiniaBiedronka do średniej wielkości market pochodzenia zagranicznego jaki jest najbardziej agresywny w rozwoju na terenie Polski. Jest powiedzenie że tych sklepów jest jak plaga stonek – w każdym mieście duża ilość. Sklep ogólnie jest średni w jakości produktów – raczej drogi w cenach ale za to utrzymany w czystości. Więcej o sklepie Biedronka w tym filmie.

3 komentarze

 1. Anna Rabke pisze:

  Niestety sklep biedronka całkowicie schodzi na psy. Ciągłe problemy z oznaczeniem cen lub całkowicie brakuje cen w sklepie. Ceny jak są to bywają całkowicie pomieszane odnoszące się do innych produktów. Mam wrażenie, że te droższe produkty często dziwnie są pod cenami niższymi a to wprowadza w błąd.

  Nie lubię sklepu biedronka, uważam że nie gra fer i za mało ludzi tam pracuje (w tym dużo ukraińców) i dlatego jest tam bajzel.

 2. Witam, jak co roku w Legnicy, wszystkie Biedronki oferują w promocji brzoskwinie w cenie 4.99 za kilogram. Jak co roku brzoskwinie nie nadają się do konsumpcji, są twarde, po rozkrojeniu brązowe plamy w miąższu, nie dojrzewają, po dwóch dniach sama pleśń. Podejrzewam że w czasie transportu do Polski są przemrażane w Tirach – chłodniach. Jak co roku od kilku lat, Biedronka zamiast utylizować, obniża cenę i nie myli się, klienci łykają ten odrzut. Obsługa sklepów o tym wie ale nie może nic z tym zrobić (rozkaz z “Góry”). Wstyd, bo ogólnie Biedronka jest na bardzo wysokim poziomie.
  Bogdi

 3. Basia Gerus pisze:

  Od poniedziałku 23 stycznia 2023 r reklama krzyczała z odbiornika radiowego ,telewizyjnego z bilborda : ziemniaki 1,49 za /kg.A tu w sklepie Biedronka w 32-540 Trzebinia ul,.Młoszowska 47 , ziemniaków z tej reklamy brak .Wg ,informacji Pani sprzedającej ziemniaki były zamówione ,ale nie przyszyły . No i o co tyle krzyku , człowiek słucha leci chce kupić a tu lipa.
  Szkoda zdrowia na ten sklep , zapyziały , brudny , zawsze tylko jedna kasa czynna chociaż kolejka może być bardzo długa, Ceny pomylone,
  B.B

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *