Smartfon Huawei P8 Lite – Opinia i Test

Huawei P8Smarfton Huawei P8 Lite – to bardzo ciekawy telefon jaki ma bardzo elegancji wygląd. Na pewno wizualnie sprawia on wrażenie bardzo nowoczesnego i faktycznie z wyższej półki.

Korpus jest wykonany w większości z tworzywa sztucznego. Jego wadą jest brak dostępu do baterii jakiej nie da się wymienić w razie jej awarii czy zużycia jej cyklu działania. Posiada w sobie standardowe dwa sloty kart – jedna pamięci i telefoniczna także nano. Ekran rozdzielczości 720p czyli HD o przekątnej 5 cali.

Ostrość ekranu jest bardzo dobra o matrycy IPS. Niestety jakość i kontrast jest na przeciętnym poziomie. Siła techniczna telefonu jest bardzo wysoka, na pewno będzie on bez problemu pracował na wymagających aplikacjach bez problemów.

Smarfton Huawei P8 Lite ma 16 GB dysk. Aparat telefonu jest bardzo przyzwoity, można określić go na wysokiej jakości ale bez trybu nocnego. Na pełnym naładowaniu bateria wytrzymuje około 1 dzień. Ogólnie po teście można telefonowi wystawić opinię jako bardzo dobra względem konkurencji w klasie cenowej.

Jeśli go macie, sami napiszcie co o nim sądzicie. Naszym zdaniem jest niezły i na pewno zacznie szybko tanieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *