Smartfon myPhone H-Smart – Opinia i Test

Smartfon MyphoneSmartfon myPhone H-Smart to jak go określają producenci – niezniszczalny telefon dla osób jakie potrzebują bardzo trwałego i odpornego urządzenia na wszelkie okoliczności i przykre wypadki.

Już na wstępie trzeba wspomnieć że w ostatnich czasach firma MyPhone bardzo silnie trzyma rynek smartfonów i wypuszcza naprawdę dobre modele tych urządzeń.

Smartfon ma tylną klapkę zabezpieczoną śrubami. Aby ją zdjąć będzie potrzebny kluczyk – może być ten jaki jest załączony w zestawie. Smartfon myPhone H-Smart można otrzymać w dwóch wersjach kolorystycznych – ramka czarna lub żółto pomarańczowa z dodatkami elementów gumowych.

Korpus urządzenia jest wykonany z tworzywa sztucznego. Telefon ma wyświetlacz 3,5 cala – co może nie być zachwycające dla wszystkich.

Pod względem fotograficznym telefon raczej wypada słabo, aparat przedni 0,3 oraz tylni 2 Mpx. Telefon ma widoczne oznaczenia że jest wstrząsoodporny oraz wodoodporny. Posiada akumulator o pojemności 1800 mAh – co także nie jest jakąś gigantyczną wartością ale mimo to się sprawdza dzięki temu, że ekran jest trochę mniejszy i mniej zasobożerny.

Wadą smartfona może okazać się fakt, że aby dostać się do karty sim lub karty pamięci trzeba wyjąć baterię w telefonie. Może być to problem dla wielu osób. Ogólnie telefon ten jest stworzony nie z myślą o grach czy rozrywkowych multimediach ale do tego aby był odporny na niemal wszystko w trudnych warunkach.

Jest to smartfon dla osób uprawiających sporty ekstremalne czy pracujących w miejscu gdzie zwykły telefon może ulec łatwemu uszkodzeniu – przykładowo budowa.

Smartfon myPhone H-Smart radzi sobie także w przypadku wpadnięciu do wody czy przypadkowych uderzeniach. Zdecydowanie jest godny do polecenia dla osób jakie potrzebują bardzo wytrzymałego urządzenia. Jeśli ktoś go miał warto napisać o nim jak się sprawdza. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.