Sposoby jak poderwać kobietę i dziewczynę

PodrywaniePraktycznie każdy facet w swoim życiu wyrabia sobie jakieś dane sposoby na poderwanie kobiety. Bardzo często jest to wymysł samych facetów, że kobiety na to lecą i jest on powielany przez nas do każdej kobiety na tych samych zasadach.

Ciągłe stosowanie tych samych wyuczonych metod na podryw nie daje jednak praktycznie większych rezultatów. Często przyczyną nieumiejętności zainteresowania sobą kobiety jest to że tak naprawdę faceci nie wiedzą czego oczekują od nich dziewczyny i co je pociąga. Zdarzają się mężczyźni próbujący poderwać kobietę w taki sposób że przynosi to skutek odwrotny czyli wręcz odrzucenie.

W tym artykule znajdzie się kilka fundamentalnych prawd o tym czego oczekuje większość kobiet od facetów. Panowie prawda jest taka, że struganie maczo, pokazywanie swojej zamożności i siły nie kręci kobiet a nawet często jest dla nich żenującym przedstawieniem. Zacznijmy więc czego oczekują kobiety od facetów.

Czego oczekuje kobieta od mężczyzny – absolutnie każda kobieta oczekuje od faceta akceptacji taką jaka ona jest. Tak samo tego aby facet był prawdziwy a nie zgrywał z siebie kogoś ważnego, większość kobiet lubi po prostu normalnych facetów. Bardzo istotna sprawa, musisz być szczery i nie nachalny.

Jeżeli kobieta wyczuje w tobie nutkę fałszu to już przepadłeś i nie masz co się starać o jej względy – a więc podrywajmy i prawmy komplementy tylko szczere. Mężczyzna powinien być zdecydowany i wiedzieć czego chce ale nigdy nachalny. Bardzo rzeczą nie lubianą w facetach jest to gdy mówi on tylko o sobie. Facet aby zrobił dobre wrażenie na kobiecie musi słuchać co ona mówi i to rozumieć, pomimo tego że czasem to trudne zadanie.

W pierwszym kontakcie liczy się wygląd, czyli zanim jeszcze coś powiesz zostaniesz oceniony wizualnie. A więc ubieramy się starannie i schludnie. Bardzo ważne jest to aby nasze ciuchy były schludne i eleganckie lub swobodne, zawsze czyste i wyprasowane.

Nasz wygląd osobisty to także zarost lub jego brak, pamiętajmy że jeśli mamy zarost musi być on doprowadzony do przyzwoitego porządku.

Istotna sprawa to zapach potu, jeśli już macie zamiar podrywać to zadbajcie o to aby nie wydzielać nieprzyjemnego zapachu potu. Kolejnym elementem jest i już całkowicie ostatnim to aby nie przesadzać z wodą kolońską lub perfumami, pamiętajmy skoro my idziemy na baby to nie róbmy z samych siebie bab. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *