Sprej na komary i kleszcze Bros – Opinia

Aerozol na komarySpray do odstraszania komarów i kleszczy BROS. Jest to puszka aerozolu o pojemności 90 ml. Jak pisze producent ma on chronić przez około 10 godzin przed ugryzieniami komarów i kleszczy.

Sam aerozol nie brudzi ubrań i nie pozostawia po sobie tłustych ani żadnych innych śladów.

Jego działanie uaktywnia się natychmiastowo po użyciu. Sprej posiada wyczuwalny duszny zapach dla człowieka podczas rozpylania – należy się spryskiwać tylko na wolnej powierzchni a nie w pomieszczeniach zamkniętych.

Sprej na komary i kleszcze Bros aerozol faktycznie jest skuteczny ale nie tak długo jak pisze o nim samym producent. W testach powtarzanych wielokrotnie zostało stwierdzone że podczas użycia spreju faktycznie zaczyna on działać.

Komary mimo że latają w pobliżu nie gryzą i nie interesują się osobą która go zastosowała – nie siadają także na ubraniach. Użycie spreju Bros przykładowo przed jazdą rowerem jest jednak bezcelowe. Cały aerozol się ulatnia od pędu powietrza już po kilkunastu minutach.

Użycie Bros spray na komary i kleszcze w warunkach normalnych zapewnia nam faktycznie około 1,5 do 3 godzin ochrony przed ugryzieniami. Dlatego warto powtarzać użycie aerozolu gdy zaczynamy czuć że przestaje działać. Sam aerozol na komary i kleszcze Bros sprawia pozytywne wrażenie i działa dobrze. Cena preparatu jest jednak wysoka.

Opinia: Plusem jest jego działanie. Minus to jedynie fakt że producent znacznie zawyża jego długość działania. Na wolnym powietrzu znacznie szybciej przestaje on działać – maksymalne działanie wynosi około 3 godzin od użycia. Czyli tyle samo co posmarowanie się sokiem z cytryny, która wychodzi znacznie taniej. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Jak przydatny jest artykuł?

Średnia ocen 0 / 5. Ilość ocen: 0

Ten temat jeszcze nie ma oceny.

Dziękujemy, że uznałeś artykuł za przydatny.

Zobacz nasze media społecznościowe!

Przykro nam, że artykuł nie był dla Ciebie przydatny!

Postaramy się go poprawić w ciągu 7 dni.

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten artykuł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rodzaj subskrypcji: