Studia podyplomowe i kursy zawodowe – poznaj ofertę Oświata Lingwista

Kursy zawodowe naukaOświata Lingwista to ceniony na polskim rynku partner edukacyjny, który prowadzi działalność w województwie lubelskim. Nowoczesna technologia i zmienne trendy edukacyjne sprawiają jednak, że z modelu zdalnym oferty studiów podyplomowych i kursów zawodowych mogą korzystać również osoby spoza Lublina i okolic. Warto zapoznać się z profesjonalną ofertą studiów podyplomowych i certyfikowanych kursów zawodowych dostępnych w Oświata Lingwista.

Szeroka oferta studiów podyplomowych
Wychodząc naprzeciw potrzebom studentów oraz realiom rynkowym, w Oświata Lingwista przygotowano rozbudowaną ofertę jakościowych studiów podyplomowych. Kategorie, w których są prowadzone studia podyplomowe: administracja, zarządzanie, pedagogika. Dużym zainteresowaniem cieszą się też kierunki biznesowe, które wybierane są zarówno przez aktywnych przedsiębiorców, jak i osoby myślące o otworzeniu własnego biznesu. To dobry wybór również dla wszystkich tych, którzy chcą podnieść swoje kompetencje i korzystnie wpłynąć na rozwój kariery zawodowej.

Popularne kierunki studiów podyplomowych
Wśród popularnych kierunków studiów podyplomowych w Oświata Lingwista znajdują się m.in.:

 • Kadry i Płace;
 • Zarządzanie Zasobami Ludzkimi;
 • Handel Zagraniczny i Negocjacje;
 • Mediacje i Negocjacje;
 • Rachunkowość;
 • Doradca podatkowy;
 • Ochrona danych osobowych i informacji niejawnych;
 • Logopedia;
 • Neurologopedia;
 • Oligofrenopedagogika;
 • Integracja sensoryczna;
 • Doradztwo zawodowe;
 • Wychowanie fizyczne;
 • Język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej;
 • Edukacja włączająca.

W ofercie Oświata Lingwista znajduje się kilkadziesiąt kierunków studiów podyplomowych, które spełniają najwyższe rynkowe standardy. Nad jakością programu i jego dostosowaniem do realiów rynkowych czuwają wieloletni praktycy biznesowi oraz pedagodzy.

Dla kogo są studia podyplomowe?
Studia podyplomowe w ofercie lubelskiej marki edukacyjnej Oświata Lingwista to oferta skierowana do absolwentów studiów minimum pierwszego stopnia. Z oferty firmy korzystają zarówno przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą, jak i osoby myślące o założeniu firmy. To doskonały wybór także dla osób, które myślą o przebranżowieniu się, podniesieniu swoich kompetencji czy wejściu na rynek pracy. Studia podyplomowe dla nauczycieli cieszą się renomą w całej Polsce.

Profesjonalne kursy zawodowe
W ofercie Oświata Lingwista znajdują się także profesjonalne i certyfikowane kursy zawodowe. W zależności od tematyki, mogą być one prowadzone w trybie stacjonarnym lub zdalnym, a ze szczegółową ofertą można zapoznać się na stronie internetowej placówki edukacyjnej lub po bezpośrednim kontakcie z jej przedstawicielami. Dużym zainteresowaniem cieszą się specjalistyczne kursy zawodowe: kurs spawania, operator frezarki, operator obrabiarki CNC, operator tokarki. Prowadzone są w trybie stacjonarnym, a ukończenie kursu jest potwierdzeniem zdobytych umiejętności w zakresie obsługi specjalistycznych maszyn i spawania.

Certyfikacja
Oświata Lingwista prowadzi certyfikowane kursy w zakresie obsługi specjalistycznego sprzętu, w tym obrabiarek sterowanych numerycznych CNC czy też programistów CNC w systemach CAM. Marka w 2018 roku uzyskała certyfikację w tym zakresie od TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. To potwierdzenie najwyższej jakości świadczonych usług oraz wysokiej merytoryki zajęć. Kursanci posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności do pracy na wymagających stanowiskach w Polsce i za granicą.

Jakie jeszcze kursy znajdziesz w ofercie?
W ofercie lubelskiej firmy znajdziesz jeszcze kilkanaście innych kursów zawodowych, w tym niektóre prowadzone w modelu zdalnym. Do popularnych wyborów należą m.in.: animator czasu wolnego, animator czasu wolnego seniorów, kurs obsługi programu AutoCAD 2D, kurs obsługi programu Autodesk Inventor, kursy BHP, Bezpieczeństwo i ochrona ludności – przepisy, zagrożenia i zasady postępowania, kursy florystyczne, czy też kurs z języka migowego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą studiów podyplomowych i kursów zawodowych Oświata Lingwista, a także wybrania kierunku dopasowanego do swoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *